Inside Job Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix - Yorum Güncel

Inside Job Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Inside Job Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Inside Job dizi , konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, Ekşi, incelemesi, IMDb puanı, Netflix dizileri, 2.sezon ne zaman, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

22 Ekim 2021‘de Netflix Türkiye tarafından yayınlanan Netflix orijinali dizidir. İlk sezonu toplam 10 bölümden oluşan yapım, komedi türünde yer alıyor.

Dizinin yaratıcılığını Alex Hirsch ve Alice Brophy üstleniyor. Dizinin senaryosunu da yine Hirsch ve Brophy ile birlikte geniş bir senaryo ekibi kaleme alıyor.

Filmin oyuncu kadrosunda Lendeborg Jr., Debby Ryan, Lucy Fry, Alfie Allen, Sydney Sweeney ve Raúl Castillo gibi isimler yer alıyor. Film ABD’nin Los Angeles kentinde meydana geldi.

Inside Job konusu

Filmin konusu, Kertenkele insanlar gerçekten var! Aya iniş ise koca bir yalan! Dünyanın komplolarını yönetmek tuhaf bir dâhi ve sorunlu çalışma arkadaşları için tam zamanlı bir iştir. Başkanı bir robotla değiştirmeye hazırlanan Reagan’ın binbir zahmetle kazandığı terfi, saf ama sevimli yeni iş arkadaşı yüzünden tehdit altındadır. Pahalıya patlayan bir hata Cognito Anonim’de bütçe kesintilerine neden olunca J.R., Reagan ve Brett’e hangi çalışma arkadaşlarının kovulacağına karar vermelerini emreder. Kertenkele insanlarla ilgili bir halkla ilişkiler felaketinden sonra ekip gösterişli Sürüngenimsi Galası’nda durumu toparlamaya çalışmalıdır. Üstelik sarılmak zorunludur. Cognito Anonim bir tanışma uygulaması satın alınca Reagan bir sevgili bulabileceği üzerine ekibiyle bahse girer ve pratik yapmak için mükemmel eşinin robotunu yapar.

Inside Job oyuncuları ve karakterleri (cast)

Filmin oyuncu kadrosunda Will Blagroven, Lizzy Caplan, Christian Slater, Tisha Campbell ve Bobby Lee gibi isimler yer alıyor.

Will Blagroven – Crisis Actor
Lizzy Caplan – Reagan Ridley
Christian Slater – Randy Ridley
Tisha Campbell – Gigi
Bobby Lee – Dr. Andre
John DiMaggio – Glenn Dolphman
Clark Duke – Brett Hand
Brett Gelman- Magic Myc
Andrew Daly- JR Scheimpough

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.