İntikam Oyunları Film (2023) Konusu | Oyuncuları | Vizyon Tarihi - Yorum Güncel

İntikam Oyunları Film (2023) Konusu | Oyuncuları | Vizyon Tarihi

22.04.2023
İntikam Oyunları Film (2023) Konusu | Oyuncuları | Vizyon Tarihi

İntikam Oyunları filmi, konusu, oyuncuları, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman vizyona girecek, ne zaman çıkacak, imdb, 2023, fragman, başrolü, yönetmeni, nerede çekildi, bütçe, izle gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

“Fetih 1453” filminin yapımcısı Servet Aksoy’un yönetmenliğini üstlendiği ve Reyber Karacan ile birlikte kaleme aldığı 2023 yapımı sinema filmidir. Filmde, yıllar önce gözlerinin önünde öldürülen babasının intikamını almak için harekete geçen genç bir adamın yaşadığı olaylar anlatılıyor. Başrollerinde Turgay Tanülkü, Wilma Elles, Barış Küçükgüler, Selahattin Taşdöğen, Mehmet Çepiç ve Emin Olcay gibi usta isimler yer alıyor. Film toplam 2 saat 4 dakikadan oluşuyor. Dram ve aksiyon türünde izleyeceğimiz film 21 Nisan 2023’de sinemaseverler ile buluşacak.

İntikam Oyunları Filmi Konusu

Film, babasını öldüren kişilerden intikam almak için harekete geçen genç bir adamın hikayesini konu alıyor. Ümit henüz çocukken babası, ülkenin en büyük mafya baronları tarafından gözlerinin önünde öldürülür. Bu olay üzerine yakınları Ümit’i yurt dışına kaçırır. İçindeki intikam ateşiyle büyüyen Ümit, aradan geçen uzun yılların ardından ülkesine geri döner. Dünyanın en önemli hackerlarından biri olan Ümit, babasını öldürenlerden tek tek intikam almaya başlar. Ancak onu büyük bir sürpriz beklemektedir.

İntikam Oyunları Filmi Oyuncuları

Filmin oyuncu kadrosunda “Öyle Bir Geçer Zaman ki” dizisiyle tanıdığımız Wilma Elles ve “Kafes” filminde rol alan Barış Küçükgüler yer alıyor. Ayrıca Turan Güneş, Cansu Kanlıkaya, Emin Olcay, Sefa Zengin, Mehmet Çepiç ve Turgay Tanülkü gibi usta oyuncularda filmde rol alıyor.

Karakterleri

Wilma Elles
Turan Güneş

Cansu Kanlıkaya
Barış Küçükgüler
Emin Olcay
Turgay Tanülkü
Sefa Zengin
Mehmet Çepiç

Film Fragmanı

İntikam Oyunları Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Dram ve aksiyon türünde yer alan film 21 Nisan 2023’de vizyona girecek.

İntikam Oyunları Film Yorumları

Harcanan paraya yazık.

Burak

Çok amatör her sahnesinden belli

Hasan Bayram

Kötü Ruh Film Konusu Oyuncuları

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR