İnto The Night 2.Sezon Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

İnto The Night 2.sezon yorum, yorumları, ekşi, imdb, 3.sezon ne zaman, analizi, eleştiri, dizi yorumları, yeni sezon, Netflix, izle, asil, felipe, gia, oyuncuları, kıvanç tatlıtuğ gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

İnto The Night 2.Sezon Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

İnto The Night 2.sezon yorum, yorumları, ekşi, imdb, 3.sezon ne zaman, analizi, eleştiri, dizi yorumları, yeni sezon, Netflix, izle, asil, felipe, gia, oyuncuları, kıvanç tatlıtuğ gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Netflix’in Belçika yapımı ama bizim için bir milli gururu olan İnto The Night dizisinin 2.sezonu uzzzuunnca bir aranın ardından geri döndü. Netflix’in kuşkusuz en uzun beklenen dizilerinden biri olan yapımda bu sezon Mehmet Kurtuluş’un yanı sıra Kıvanç Tatlıtuğ’un da olduğunu duyduktan sonra daha bi heyecanlandık daha bir gururlandık. Uzun süredir ekranlarda göremediğimiz Kıvanç Tatlıtuğ’u böyle izlemek varmış kısmette 😀 O zaman lafı fazla da uzatmadan spoiler da vermeden hızlıca sosyal medyadan bu sezon için gelen yorumlara bakalım.

İnto The Night 2.Sezon Yorum ve sosyal medya tepkileri, oynat bakalım..

İnto The Night 2.Sezon Konusu

Dizinin konusu, Gizemli bir kozmik olay dünyayı kasıp kavururken, kaçırılan bir gece uçağındaki yolcular ve uçuş ekibi, güneşe karşı bir yarışa girişir. Yer altının derinliklerinde kendilerine bir sığınak bulan yolcular, yeni krizlerle ve onlara ev sahipliği yapan askerlerle aralarında tırmanan gerilimle uğraşır. Yolcular tam sığınaktaki yaşamın akışına alışırken aniden yiyecek kıtlığı baş gösterir. Bunun üzerine grup, yeni bir yolculuğa çıkma riskini alıp almamayı gözden geçirir. Jeneratörün durmasıyla artan sıcaklık ve gerilim, kanlı bir anlaşmazlıkla sonuçlanır. Hava üssüne giden Albay, birinin aleyhinde somut bir kanıt bulur.

İnto The Night 2.Sezon Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

İnto The Night 2.Sezon Ekşi Sözlük Yorum

sezonu neredeyse ilki kadar akıcı olan belçika yapımı dizi. toplasan üç buçuk saatlik sezonu 6 bölüme bölmüşler. bölümlerin kısa olması daha akıcı olmasını sağlamış yine. son kısımla heyecan kursakta kaldı. bence çok underrated bir dizi.
ilk sezon gibi her bölüm o bölümdeki ana karakterin adını taşıyor. aylar önce kıvanç tatlıtuğ’un konuk oyuncu olacağı söylenmiş ama izlerken benim haberim yoktu. sürpriz oldu tanıdık yüz görmek.
ayaz (bkz: mehmet kurtuluş) yine tam bir kral, insanın felaketlerde yanında bulundurması gereken tip.
3.sezonu görebileceğiz mi bakalım.

  • 2121

yukarıda da defalarca belirtildiği üzere keyfekeder seyirlik hoş bir ilk sezondan sonra gazı kaçmış yapım.

  • uruguayli golcu

ilk bölümüyle yarattığı gerginliğe kaldığı yerden devam eden dizi. o değil de ilk sezon 1 mayıs 2020’de gelmişti, ne çok zaman geçmiş üstünden. değişmeyen diğer şey de covid sanırım. netflix’ten beklemezdim ama cuma yayınlamayarak strateji hatası yapmışlar. tam cuma akşam başlayıp sabahlamalık dizi çünkü.

  • s10

ilk sezon kadar iyi olmasa da güzel bir ikinci sezon olmuş farklı havası ve kasvetli rengi ile seyrettiriyor.cok ara vermeseler bari üçüncü sezona.
son olarak umarım üçüncü sezonda covid de bitmiş olur

  • haddinibilmeyen

asiri zevkle izledigim ilk sezondan sonra bu sezon beni uzdu. gereksiz dramalar oldugundan ileri sara sara izledim sirf meraktan.

  • kavinskyy

yani ilk sezonu ne kadar iyiyse ikinci sezonu o kadar boktandı. keneler lakabı gerçekten bu gruba yakışmış. gittikleri yeri mahvettiler yani bir grup tüm olaylarda mı haksız olur nato askerleri her konuda haklı taraftı ve mantıklı ve realist kararlar alıyorlardı. hele o son sahnede rik avelinin yaptığı hareket neydi ya ahahahahaha senarist harbi haplanmış da o kafada yazmış tamam bilimkurgu filan da az bir şey mantık be kardeşim. neyse olay en sonunda tsk’ya bağlanırsa fena gülerim bizimkiler hem nato’dan hem de ruslardan hıncını çıkartmış olur ahahahahah

  • bowen32

farelerin ölüm şeklinden ve kaçık kadının konuşmalarından benim çıkardığım muhtemelen güneş( sıcaklık ) ile ortaya çıkan bir gaz olan bitene neden oluyor olabilir.

vasat bir 2. sezon bizi beklemiş. oturup 4-5 saatte bitirdim. su gibi aktığı doğru ama nereye aktığı belli değil. senaryo vasat olmuş gibi.

  • eflatun dua

2.sezonu an itibariyle bitirmiş ve gayet de beğenmiş bulunmaktayım. “-türk müsün?” “-türküm kardeşim” ve biricik jönümüz kıvanç kadraja girer. 🙂

  • gizlenmek zevklidir bulunmamak felaket

güzel bir konusu vardı, uçakla güneşten kacıyoruz vs. ama ikinci sezonda o kadar cok mantik hatasi ve kopukluklar var ki çocuğa mı senaryo yazdirdiniz arkadas dedirtiyor.
ayrica bölümler cok kisa. kopukluklarin sebebi bu kisalik ve dramaya fazla yer vermeleri. süre daha uzun tutulsa ortaya güzel bir sezon çıkarmış. bir saat de olsa izlenir yani otuz dakika nedir

  • crebboss
Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.