Invasion 2.sezon olacak mı? Ne zaman? Apple TV+ - Yorum Güncel

Invasion 2.sezon olacak mı? Ne zaman? Apple TV+

12.12.2021
Invasion 2.sezon olacak mı? Ne zaman? Apple TV+

Invasion 2.sezon ne zaman çıkacak, ne zaman yayınlanacak, olacak mı, gelecek mi, yayın tarihi, dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, Apple TV plus dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Invasion 2.sezon hakkında

22 Ekim 2021‘de Apple TV+ tarafından yayınlanmaya başlayan dizidir. İlk sezonu toplam 10 bölümden oluşacak olan dizinin ilk 3 bölümü aynı gün yayınlandı. Haftada 1 bölüm olarak yayınlanan dizi dram, fantezi ve bilim-kurgu türünde yer alıyor. 10 Aralık 2021’de yayınlanan bölümü dizi sezon finali yaptı.

Dizinin yönetmenliğini Jacob Verbruggen ve Amanda Marsalis üstlenirken, senaryosunu Simon Kinberg ve David Weil tarafından kaleme aldı.

Dizinin oyuncu kadrosunda Golshifteh Farahani, Shamier Anderson, Shioli Kutsuna, Firas Nassar, Tara Moayedi ve Azhy Robertson gibi isimler yer alıyor. 16 bini aşkın kişi tarafından oylanan dizi 5,9‘luk puana sahip oldu.

İlk sezonunun tüm bölümlerini izleyen diziseverlerin aklındaki soru ise Invasion 2.sezon olacak mı? Ne zaman? sorusu oldu.

Yayıncı Apple TV Plus dizinin 2.sezon onayı verdiği açıkladı. Dizinin 2.sezonunun 2022 yılı içerisinde yayınlanması bekleniyor.

Invasion konusu

Dizinin konusu, Dünya, insanlığın varlığını tehdit eden yabancı bir tür tarafından ziyaret edilir. Olaylar, etraflarında çözülen kaosu anlamlandırmaya çalışan dünya çapındaki beş sıradan insanın gözünden gerçek zamanlı olarak ortaya çıkıyor.

Alışılagelmiş uzaylı istilasını izleyiciye farklı bir açıdan anlatmaya çalışan dizide bir bilim insanı, astronot, güneyli bir şerif, bir asker ve bir annenin bu istilada hayatta kalma çabalarını izliyor olacağız.

Invasion oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Golshifteh Farahani, Shamier Anderson, Shioli Kutsuna, Firas Nassar, Tara Moayedi ve Azhy Robertson gibi isimler yer alıyor.

Golshifteh Farahani – Aneesha Malik
Shamier Anderson – Trevante Ward
Shioli Kutsuna – Mitsuki Yamato
Firas Nassar – Ahmed “Manny” Malik
Tara Moayedi – Sarah Malik
Azhy Robertson – Luke Malik
Isaac Heslip – Liam Davies
Daisuke Tsuji – Kaito Kawaguchi
Sam Neill – Sheriff John Bell Tyson

Invasion 2.sezon olacak mı? Ne zaman yayınlanacak?

Yayıncı Apple TV Plus dizinin 2.sezon onayı verdiği açıkladı. Dizinin 2.sezonunun 2022 yılı içerisinde yayınlanması bekleniyor.

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.