Invincible Dizi | Konusu | Oyuncuları | Amazon Prime Dizileri

Invincible dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Ekşi yorumları, Amazon Prime Video, IMDb puanı, yeni bölüm ne zaman, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Invincible Dizi | Konusu | Oyuncuları | Amazon Prime Dizileri

Invincible dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Ekşi yorumları, Amazon Prime Video, IMDb puanı, yeni bölüm ne zaman, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

25 Mart 2021 itibari ile Amazon Prime Video tarafından yayınlanmaya başlayan yetişkin içeriği olan animasyon dizidir. İlk sezonu toplam 8 bölümden oluşan dizi, haftada bir bölüm olarak yayınlanıyor. Dizinin seslendirme kadrosunda Sandra Oh, Steven Yeun, J.K. Simmons, Zazie Beetz ve Grey Griffin gibi isimler yer alıyor. Aksiyon, Macera türünde yer alıyor. The Walking Dead’in yaratıcısı Robert Kirkman’ın illustratörler Cory Walker ve Ryan Ottley ile birlikte hayata geçirdiği aynı adlı çizgi roman serisinden ekrana uyarlanıyor. Invincible’ın showrunner koltuğunda Simon Racioppa yer alıyor. IMDb‘de ilk 3 bölümü sonrası 4 bini aşkın kişi tarafından oylandı ve 8,9 gibi önemli bir puana sahip oldu.

Invincible konusu

Dizinin konusu, dünyanın en güçlü süper kahramanının oğlu olan Mark Grayson’ın hikayesini konu ediyor. Sıradan bir genç olan Mark’ın hayatı 17. yaşına bastığında bambaşka bir hal alır. O da artık babası gibi bir takım süper güçlere sahiptir. Mark Grayson, babası Nolan’ın gezegendeki en güçlü süper kahraman olması dışında normal bir gençtir. On yedinci doğum gününden kısa bir süre sonra Mark kendi güçlerini geliştirmeye başlar ve babasının vesayetine girer.

Invincible seslendirenler ve karakterleri (Cast)

Dizinin seslendirme kadrosunda Sandra Oh, Steven Yeun, J.K. Simmons, Zazie Beetz ve Grey Griffin gibi isimler yer alıyor.

Sandra Oh – Debbie Grayson
Steven Yeun – Mark Grayson
J.K. Simmons – Nolan Grayson
Zazie Beetz – Amber Bennett
Grey Griffin – Monster Girl
Kevin Michael Richardson – Mauler Twins
Andrew Rannells – William Clockwell
Walton Goggins – Cecil Stedman
Gillian Jacobs – Eve
Jason Mantzoukas – Rex Splode
Chris Diamantopoulos – Donald Ferguson
Zachary Quinto – Robot

Film yorumları

ezberbozan bir amazon prime yapımı. ilk 3 bölüm itibariyle belirli sorularla bırakıyor izleyiciyi. şans verilebilir, internetten okuduğum kadarıyla 16 yıl süren bir çizgi roman serisi.

  • ruzgara karsi 1000 metre iseyen adam / Ekşi Sözlük

ilk bölümün son dakikalarıyla beni yakalayan animasyon, merak uyandırıcı.

  • rolling ball / Ekşi Sözlük

pek bir bilgi sahibi olmadan ilk bölümüne başlayıp, muhtemelen ikinci bölümünü izlemem diye düşünürken, son birkaç dakikasıyla ağızları açık bıraktırmış amazon dizisi.

  • dokuzun yanindaki sifir / Ekşi Sözlük

Dizi fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.