İstanbul İçin Son Çağrı sevişme sahnesi yorumları

28.11.2023
İstanbul İçin Son Çağrı sevişme sahnesi yorumları

İstanbul İçin Son Çağrı sevişme sahnesi, yorumları, sosyal medya yorumları, ekşi sözlük yorumları, tepkileri gibi aramalarınıza yorumguncel.com!

İstanbul İçin Son Çağrı sevişme sahnesi, filmi izleyen izleyicilerin büyük oranda dikkatini çekti. Özellikle Shte Orgazm partisine katılan film karakterlerinin sahnedeki performansları gündemde yer almayı başardı.

Netflix’in son dönemde yayınladığı ve dikkat çeken yerli yapımlardan biri olan İstanbul İçin Son Çağrı filmi, sosyal medyada oldukça konuşulan bir yapım oldu. Yıllar sonra Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ’un karşılıklı yer aldığı yapım, orgazm ve sevişme sahneleri ile de gündeme oturdu.

Filmin bahsi geçen sahnelerindeki oyuncuların performansları da sosyal medya yorum konusu oldu.

İşte o yorumlardan bazıları:

aşk, sevgi güzel şeyler ama ahlaksızlığın nirvana yaptığı bir netflix filmi daha. o orgazm sahnesi neydi öyle, edep ve ahlak her insanda olmalı; ateist, dinsiz, imansız farketmez.

  • memoli12

başrollerini kıvanç tatlıtuğ ve beren saat’in paylaştığı bir netflix filmi.

hayatımda daha kötü çok az şey izledim. ilk dakikasından sonunu tahmin edebildiğiniz, dünyanın en gereksiz konusunu işlemeye çalışan bir film olmuş.

bu arada beren’i çok severim ama insan orgazm olurken bile mi seksi olamaz… olamıyor.

dün izledim. zorlama, saçma sapan bir film. hele de beren’in kulüpteki sahte orgazm sahneleri filan çok kötü ve gereksizdi. boşa geçen iki saat. film hiçbir şey anlatmıyor konu vs yok. cennet mahallesi açın izleyin, her bölüm bir konusu var ve daha keyifli en azından. (bkz: swh)
şu filme harcanan parayla newyork’ta belgesel çekip netflix’te yayınlasalar çok daha güzel olurdu. filmde sadece newyork sokaklarını, parkları, denizi, alışveriş dükkanlarını, oteli filan beğendim.

  • bihayalinizne
YORUMLAR

canlı tv izle