İstanbul’da Özel Sürpriz Fikirleri

21.09.2023
İstanbul’da Özel Sürpriz Fikirleri

Binlerce yıl öncesine uzanan tarihi, ağırladığı medeniyetler, etrafını çevreleyen aşılabilir surlar, neresine gitseniz mutlaka ağzınızı açık bırakacak bir manzara. Evet burası İstanbul! Tüm dünyanın görmek ve havasını solumak istediği, boğazda bir balık keyfi yapmak istediği, yüzlerce milleti kalbinde uyum içinde yaşatan benzersiz bir şehir! Köprülerin heybeti, denizlerin maviliği, Ayasofya’nın ihtişamı, sınırsız içerikte eğlence ve etkinlik alanı. Galata kulesindeki küçük pencerelerden süzen manzara bile İstanbul’un her adımda size özel bir his yaşatacağının kanıtı! Şehirden sıkılan Adalar’ın doğasına bırakır kendisini, eski mimarileri ise anlatmayla bitirilemeyecek detaylarla kazınır beyne. Dar sokakları, binbir çeşit kedisi, martıların sesi, Kız Kulesi, İstiklal Caddesinin o tanıdık sesi. İstanbul bu kadar renkli olur da hediyeleri olmaz mı? Hem de İstanbul’u hissettirecek hediyeler. O mağaza nerede mi? Siz nerede iseniz orada! bodo.com deneyim hediyeleri internet mağazası, aklınıza düştüğü an elinizin altındaki internet ağında. İstanbul’da olup da bu benzersiz şehrin tadını çıkarmamak olur mu? Siz buna izin vermeyin, bodo.com’a girin, sevdiklerinizin en özel günlerinde bu sıra dışı kenti bir adım daha hissetme şansı armağan edin https://bodo.com/tr/hediyeler/.

İstanbul’da özel sürpriz nasıl yapılır?

Yalnızca sevdiklerinize hediye sunmak istediğinizde değil, aynı zamanda hoş bir sürprizle aniden kalplerini çarpıtmak istediğinizde de bodo en büyük yardımcınız olur. Sevgilinize evlilik teklifi hazırlarken bunu nasıl yapacağınıza karar veremediyseniz, yıldönümü akşamını nasıl değerlendireceğinizi henüz bilmiyorsanız, babanız şehre sizi görmeye geliyor ve onu nereye götüreceğinizi düşünüyorsanız, hafta sonu ya da yıllık izninizi nasıl verimli ve eğlenceli kullanabilirim diye araştırmalar yapıyorsanız yani kısacası yalnızca birini hediye ile sevindirmek istediğinizde değil, bodo yaşamın tadını çıkarmak istediğiniz her anda yanınızda! Tüm bu zamanlarda bodo’nun deneyim hediyelerine göz gezdirerek kendinize uygun olabilecek fikirleri değerlendirirsiniz. Bununla da kalmayıp sipariş oluşturur, rezervasyon konusunda yardım alırsınız. bodo.com’un hediye kartı aracılığı ile sunduğu deneyimleri, deneyim alanına vardığınızda yalnızca kart kodunu söyleyerek kullanabilir, kasa işlemlerine çok vakit ayırmadan gününüze dönersiniz. Ayrıca tüm deneyimler, kurumların sunduğu fiyat ile sizlere sunulmaktadır.

İstanbul’da özel sürpriz fikirleri

bodo’da her bütçeye uygun deneyim teklifleri var! Çoğumuzun filmlerden, dizilerden, şarkılardan görüp hayallerine daldığı şeylerden biri, ‘’Küçük Uçak Turu’’. Evlilik teklifi özel olur diyorsanız, şehirden uzakta, ‘’Romantik Yat Gezisi’’ sırasında yapın. ‘’Yamaç Paraşütü Tandem Uçuşu ve Video Çekimi’’, en özel manzarayı ayaklar altına seriyor. ‘’Yunuslarla Yüzme’’, bu kentte bulabileceğiniz eşsiz etkinliklerden. ‘’Avrupa Yakasında Geleneksel Bali Masajı’’, ‘’Enduro Dersi’’, ‘’Asya Yakasında Peeling Vücut Bakımı’’, ‘’Twizy Araçla İstanbul Turu’’ gibi sıcak sürprizlerle heyecanı yükseltin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle