İtalyan Yazı Filmi Konusu | Oyuncuları | James D’Arcy

26.08.2023
İtalyan Yazı Filmi Konusu | Oyuncuları | James D’Arcy

İtalyan Yazı filmi konusu, oyuncuları, imdb, fragman, izle, yorumları, film yorumu, ekşi sözlük, trt 2, imdb puanı, hangi ülkenin, Mubi, izle, unutulmaz filmler, 2020 gibi aramalarınız için yorumguncel.com’u takip edin.

Filmin türü: Drama – Komedi – Romantik

İmdb Puanı: 5,9

Filmin süresi 1 saat 34 dakika

Made in İtaly, James D’Arcy tarafından yazılan ve yönetilen2020 yapımı bir komedi-drama filmidir. Film D’arcy’nin ilk uzun metrajlı yönetmenlik denemesidir.

Filmde karısı bir araba kazasında öldükten sonra görüşmediği oğluyla birlikte bir villayı restore etmek zorunda olan bir sanatçıyı konu alıyor.

Başrollerde Liam Neeson, oğlu Micheál Richardson, Valeria Bilello ve Lindsay Duncan yer alıyor.

Filmin orijinal adı: Made in İtaly

İtalyan Yazı Filmi Konusu

Film konusu: Bohem bir sanatçı, ayrı yaşadığı oğluyla birlikte, merhum eşinden/annesinden miras kalan evi satmak için Londra’dan İtalya’ya gider.

Jack boşanır ve Londra’daki sanat galerisi binası kayınvalidesine ait olduğundan, yakında eski karısı olacak olan bu yeri satın alacak parayı bulması için ona bir ay süre verir. Görüşmediği sanatçı/ressam babası Robert ile iletişime geçer ve onlar, merhum eşlerinden/annelerinden miras kalan kır evini onarmak ve satmak (araba kazası) için İtalya’nın Toskana kentine giderler. Jack 7 yaşından beri oraya gitmemiştir. Jack en yakın kasabaya gider ve orada bir restoranın sahibi ve işletmecisi olan sevimli, bekar, boşanmış Natalia ile tanışır.

İtalyan Yazı Filmi Oyuncuları

Filmin başrolünde Ruth karakteri ile Yolanda Kettle, Jack karakteri ile de Micheál Neeson yer alıyor. Filmde ayrıca Souad Faress, Liam Neeson ve Lindsay Duncan gibi isimler de yer alıyor.

Yolanda Kettle – Ruth
Micheál Neeson – Jack (as Micheál Richardson)
Souad Faress – Ree
Liam Neeson – Robert
Lindsay Duncan – Kate
Valeria Bilello – Natalia
Helena Antonio – Raffaella

Filmin Fragmanını buradan izleyebilirsiniz

YORUMLAR

canlı tv izle