It’s a Sin Dizi | Konusu | Oyuncuları | HBO Dizileri

It’s a Sin dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, HBO dizileri, 2.sezon ne zaman, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

08.02.2021
It’s a Sin Dizi | Konusu | Oyuncuları | HBO Dizileri

It’s a Sin dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, HBO dizileri, 2.sezon ne zaman, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

22 Ocak 2021′de yayınlanmaya başlayan İngiliz yapımı olan dizidir. Channel 4’te yayınlanan yapım, 18 Şubat’ta HBO tarafından yayınlanmaya başlayacak. Russell T Davies tarafından yaratılan dizinin yönetmenliğini Peter Hoar üstlendi. Dizinin oyuncu kadrosunda How I Met Your Mother dizisinden tanıdığımız Neil Patrick Harris’in yanı sıra Olly Alexander, Nathaniel Curtis, Shaun Dooley, Omari Douglas, Lydia West ve Keeley Hawes gibi isimler yer alıyor. Dizi 8 bini aşkın kişi tarafından IMDBde oylandı ve 9,0‘lık puana sahip oldu.

It’s a Sin konusu

Dizinin konusu, Yıl 1981, yeni bir 10 yılın başlangıcında Ritchie, Roscoe ve Colin, Londra’da yeni bir hayata başlarlar. Başlangıçta birbirlerine yabancı olan bu eşcinsel genç çocuklar, en iyi arkadaşları Jill ile kendilerini bir arada bulurlar ve kısa sürede birbirlerinin maceralarını paylaşırlar. Ancak yeni bir virüs yükseliyor ve yakında hayatları hiç hayal etmedikleri şekillerde test edilecek. 10 yıl geçtikçe ve AIDS’in gölgesinde büyürlerken, her zamankinden daha şiddetli yaşamaya ve sevmeye kararlılar. 1981’de Londra’ya taşınan bir grup gey erkeği konu alıyor. Bir arkadaşlık grubu oluşturuyorlar, ancak Birleşik Krallık’ta hızla gelişen HIV / AIDS krizi hayatlarını etkiliyor. Beş bölümden fazla, grubun, HIV’in yarattığı tehdide rağmen şiddetli bir şekilde yaşamaya kararlı hale geldiklerinden 1991 yılına kadar on yıl boyunca yaşadıkları gösteriliyor.

It’s a Sin oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Olly Alexander, Nathaniel Curtis, Shaun Dooley, Omari Douglas, Lydia West ve Keeley Hawes gibi isimler yer alıyor.

Olly Alexander – Ritchie Tozer
Nathaniel Curtis – Ash Mukherjee
Shaun Dooley – Clive Tozer
Omari Douglas – Roscoe Babatunde
Lydia West – Jill Baxter
Keeley Hawes – Valerie Tozer
Callum Scott Howells – Colin Morris-Jones
Neil Ashton – Grizzle
Toto Bruin – Lucy Tozer
David Carlyle – Gregory Finch
Tracy Ann Oberman – Carol Carter
Delroy Brown – Oscar Babatunde
Shaniqua Okwok – Solly Babatunde
Michelle Greenidge – Rosa Babatunde
Andria Doherty – Eileen Morris-Jones
Stephen Fry – Arthur Garrison
Neil Patrick Harris – Henry Coltrane

Dizi fragmanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.