İyi Olan Kazansın Filmi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları - Yorum Güncel

İyi Olan Kazansın Filmi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

İyi Olan Kazansın 2021 (The War with Grandpa) film, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, Ekşi, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

İyi Olan Kazansın Filmi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

İyi Olan Kazansın 2021 (The War with Grandpa) film, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, Ekşi, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Film hakkında

24 Eylül 2021‘de Türkiye vizyona giren ABD yapımı filmdir. Toplam 1 saat 34 dakikadan oluşuyor. Komedi, dram ve aile türünde yer alan filmin yönetmenliğini Tim Hill üstlenirken, senaryosunu Tom J. Astle ve Matt Amber gibi isimler üstlendi. Film, Robert Kimmel Smith‘in ‘The War with Grandpa‘ adlı eserinden sinemaya uyarlandı.

Filmin oyuncu kadrosunda Robert De Niro, Oakes Fegley, Uma Thurman, Rob Riggle, Laura Marano ve Poppy Gagnon gibi isimler yer alıyor. Film IMDb‘de 20 bine yakın kişi tarafından oylandı ve 5,6‘lık puana sahip oldu. 38 milyon dolarlık bütçe ile çekilen film Box Office verilerine göre şimdiden 41 milyon dolara yakın gelir elde etti.

Filmin orijinal adı: The War with Grandpa

İyi Olan Kazansın konusu

Filmin konusu, dede ile torunu arasında geçen savaşı konu ediyor. Ed, eşinin ölümü sonrasında her şeyden elini eteğini çeken bir adamdır. Annesinin ölümünün ardından kendisini toparlayamayan babasının yalnız yaşamasını istemeyen kızı, Ed’i yanlarına taşınmaya ikna eder. Fakat onun gelişi evde bir takım değişlikler yapılmasına ve dengelerin değişmesine neden olur. Peter de bu değişikliklerden fazlasıyla nasibini alır. Her ne kadar dedesinin gelişine çok sevinse de odasını ona verip kendisinin tavan arasına taşınması ilişkilerinin değişmesine neden olur. Peter ne olursa olsun odasını geri almaya kararlıdır. Odasının geri almak için arkadaşlarının yardımı ile bir dizi plan yapan Peter, dedesine karşı adeta bir savaş başlatır. Ancak Peter dedesini tam olarak tanıyamamıştır. Tüm saldırılara karşı direnen Ed’in de pes etmeye hiç niyeti yoktur. Artık iki cepheli olan bu savaşın galibi kim olacaktır?

İyi Olan Kazansın oyuncuları ve karakterleri (cast)

Filmin oyuncu kadrosunda Robert De Niro, Oakes Fegley, Uma Thurman, Rob Riggle, Laura Marano ve Poppy Gagnon gibi isimler yer alıyor.

Robert De Niro – Ed Marino,
Oakes Fegley – Peter Decker,
Uma Thurman – Sally Marino-Decker,
Rob Riggle – Arthur Decker,
Laura Marano – Mia Decker,
Poppy Gagnon – Jenny Decker,
Cheech Marin – Danny,
Christopher Walken – Jerry,
Jane Seymour – Diane,
Juliocesar Chavez – Billy,
Isaac Kragten – Steve,
T.J. McGibbon – Emma,
Colin Ford – Russell,

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR