John Wick ’in Spin-Off'u The Continental (Dizi) Hakkında Bilmeniz Gerekenler - Yorum Güncel

John Wick ’in Spin-Off’u The Continental (Dizi) Hakkında Bilmeniz Gerekenler

17.01.2020
John Wick ’in Spin-Off’u The Continental (Dizi) Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Uzun süredir John Wick film serisinin bir dizi ile genişleyeceği konuşuluyor ve bunun merkezinin de filmde sıkça gördüğümüz The Continental olacağı söyleniyordu. Hazırlık aşaması başlayan dizi merkezine John Wick film serisinde suikastçıların kullandığı ve güvenli bölge olan bir oteller zinciri olan The Continental olacak.

The Continental Nedir?

John Wick film serisinde uluslararası bir suikast şebekesi olan The Continental, suikastçilerin konaklaması ve güvenli bölge olduğu için sığınak olarak kullanabilecekleri ve Continental’e bağlı olan suikastçilere sözleşme ve teklifler sunan oteller zinciridir.

*Otel sınırları içinde birini öldürmek yasaktır. Birinin öldürülmesi halinde sorumlu olan kişi Continental’de ayrılmak ve savunmasız kalmak zorundadır.

Starz kanalı tarafından hazırlanan John Wick’in spin-off dizisi The Continental’in yapımcıları arasında filmlerin başrolü Keanu Reeves de yer alıyor. Oteller zincirlerinde yaşanan olaylara odaklanacak olan dizide Keanu Reeves’in de bazı bölümlerde yer alması bekleniyor.

John Wick’in Spin-Off Dizisi The Continental Hakkında

The Wire, Sons of Anarchy ve John Wick: Chapter 3 – Parabellum gibi filmlerin senaristleri arasında yer alan isim Chris Collins dizinin yaratıcıları arasında yer alıyor. Dizinin yönetmeni ise John Wick’in de yönetmenliğini yapan Chad Stahelski’ye emanet olacak.

The Continental Konusu

Yoğun aksiyon sahneleri ve Keanu Reeves etkisi ile büyük bir başarı yakalayan John Wick film serisinin Spin-off’u olacak olan The Continental’de filmde gördüğümüz şebekenin derinliklerine inilecek. Organizasyonun bilinmeyenlerinin açığa çıkacağı dizide izleyicilere suikastçilerin  kaldığı otellerin başlangıç hikayesi de anlatılacak.

John Wick film serisinin 4.sünün yayınlanmasının ardından yayınlanacak olan dizinin 2021 yılında çıkması bekleniyor. Starz kanalının ev sahipliği yapacağı kanalın başkanı Jeffrey Hirsch, John Wick: Chapter 4’un 21 Mayıs 2021’de vizyona girmesinin ardından dizinin yayınlanacağını açıkladı. Dizinin film ile nasıl bağlanacağı ise henüz bilinmiyor.

  • Bonus: John Wick Chapter 3 Parabellum’da gördüğümüz ve suikastçi olarak yetiştirilen balerin kızların hikayesini konu alacak bir dizi daha geliyor. Underworld filmleriyle tanınan Len Wiseman’ın yönetmneliğindeki yine John Wick film serisinin spin-off dizisi olacak olan Balerina dizisi için de hazırlıklar başladı.
  • Öte yandan serinin beyaz perdedeki macerası da devam edecek. Daha şimdiden John Wick 5 için çalışmalar başlamış durumda. Ortaya nasıl bir iş çıkacağını merakla bekliyoruz.

*Keanu Reeves Kimdir? Yaşı – Hayatı – Kariyeri

**Yüzüklerin Efendisi Dizisinde Yer Alacak Oyuncular Açıklandı!

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR