Juliantina Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix - Yorum Güncel

Juliantina Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Juliantina dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, Netflix Dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

22.04.2021
Juliantina Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Juliantina dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, Netflix Dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

8 Kasım 2019’da Meksika’da yayınlanmaya başlayan dizidir. Toplam 20 bölümden oluşan dizi, Canal de las Estrellas adlı kanal tarafından yayınlandı. Dizinin yönetmenliğini Carlos Cook üstlenirken, senaryosunu Leonardo Padron ve Carlos Eloy Castro kaleme aldı. Dizinin oyuncu kadrosunda Macarena Achaga, Bárbara López, Roberto Duarte, Michel Brown ve Jessica Mas gibi isimler yer alıyor. Dizi IMDb‘de 8,9‘luk puana sahip oldu. Dizi Netflix tarafından uluslararası arenada yayınlandı ancak Türkiye’de kütüphanesinde yer aldı.

Juliantina konusu

Dizinin konusu, Dizi iki kadının aşk hikayesini ve süreçte yaşadıkları zorlukları konu ediniyor. Birisi kartele çalışan bir seri katilin kızı, diğeri ise aile baskısı ve sevgilisinin sorumsuzluğuna maruz kalan bir kız. İkisinin tanışması ise bir mucizeden ibarettir. Parkta başlayan ilişki önce bir dostluk ardından ise kimse göz yummayacağı bir aşka dönüşür. Peki çare nedir?

Sosyal statü ve eğitim gibi birçok farklılığı olan iki kızın hikayesi. ama bu onları aşık olan çok iyi arkadaş olmaktan alıkoymadı. Şaşırtıcı ve marazi olmayan bir yorumla aktrisler, duygularını korkmadan ifade etmeleri için birçok kişiye ses ve cesaret verdiler. Bize Aşkın Aşk olduğunu gösteren bir aşk hikayesi.

Juliantina oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Macarena Achaga, Bárbara López, Roberto Duarte, Michel Brown ve Jessica Mas gibi isimler yer alıyor.

Macarena Achaga – Valentina Carvajal Pineda
Bárbara López – Juliana Valdés
Roberto Duarte – Inspector Montilla
Michel Brown – Jacobo Reyes
Jessica Mas – Lupita de Valdés
Claudia Martín – Eva Carvajal
Marco León Pol – Lucho
Néstor Rodulfo – El Alacrán
Henry Zakka – Camilo Guerra
Marta Zamora – Silvina

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.