Jumanji: The Next Level Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek? - Yorum Güncel

Jumanji: The Next Level Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

17.11.2019
Jumanji: The Next Level Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Jumanji filminin devam filmi niteliğindeki Jumanji: The Next Level (Jumanji: Yeni Seviye) filmi ne zaman vizyona girecek soruları arama motorlarında sıkça aranıyor. Jumanji : The Next Level (Jumanji: Yeni Seviye) filmi hakkında bilgi, oyuncuları, vizyon tarihi yönetmen ve senaristi hakkında merak ettiğiniz her şey yorumguncel.com’da.

İlk Jumanji filmi (1981)

1981 yılında popüler olan Chris Van Allsburg’un kitabı Jumanji üzerine esinlenilerek yapılan ilk filmi yönetmen Joe Johnston tarafından çekildi. 1995 yılında çekilen Jumanji sihirli bir oyun üzerine kuruludur. Kurguya göre oyunun zarları sayıya göre oyunda değişik orman canlıları ortaya çıkarmaya başlar. 1995 yılında çekilen Jumanji filminde başrolünde Robin Williams, Kirsten Dunst ve Bonnie Hunt yer almaktadır.

Jumanji: Vahşi Orman filmi konusu

Jumanji filmi 2017 yılında bu kez başrollerinde Dwayne Johnson, Kevin Hart, Jack Black ve Karen Gillan’ın yer aldığı yeni versiyonu ile Jumanji: Vahşi Orman ismi ile yeniden vizyona girdi.

Filmde 4 arkadaş, eski bir odada video konsol oyunu bulur. Daha önce adı duyulmamış bir oyun keşfeden gençler oyunu incelemeye başlar. Oyunu başladığı anda kendilerini vahşi bir ormanın içinde bulan 4 arkadaş kısa sürede oyunun içinde olduklarını keşfederler ve hayatlarının macerasını yaşayarak oyunu oynamaya başlarlar.

Jumanji: Yeni Seviye (Next Level) Filmi Hakkında

 Jumanji: The Next Level (Jumanji: Yeni Seviye) filmi, Jumanji: Vahşi Orman filminin devam filmi niteliğinde bir filmdir. Filmin devam halkası olan Jumanji: Yeni Seviye filminde dört arkadaşın yine bir oyun içine hapsolması ile gelişen macerada bu kez her karakterin kendine has özellikleri bulunmaktadır. Avatarlara sahip olan bu eski ekip bu kez oyunun kurallarının değiştiğini fark eder. Aralarından bir kişinin kaybolması ile oyuna geri dönmek zorunda kalan ekip, hiçbir şeyin eskisi gibi olmadığını fark eder. Eki bu kez kurak çöllerde ve karlı dağlarda henüz keşfedilmeyen şeylerin üstesinden gelmek zorundadır. Bu sayede oyundan kaçma, bitirme yolunu arayacaklardır.

Jumanji: Yeni Seviye Filmi Oyuncuları

Dwayne Johnson– Dr. Smolter Bravestone

Kevin Hart-Moose Finbar

Karen Gillian-Ruby Rundhouse

Jack Black-Dr. Shelly Oberon

Filmin Yönetmeni: Jake Kasdan

Jumanji: The Next Level (Jumanji: Yeni Seviye) Ne Zaman Vizyona Girecek?

Macera ve komedi türlerini bir araya getiren bu fantastik macera 13 Aralık 2019 tarihinde sinema severler ile buluşacak.

Jumanji 2 : The Next Level filmi fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.