Just Say Yes Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Just Say Yes filmi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Ekşi yorumları, IMDb puanı, Netflix filmleri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Just Say Yes Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Just Say Yes filmi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Ekşi yorumları, IMDb puanı, Netflix filmleri, fragmanı, izle Yolanthe Cabau Netflix filmi, gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Film hakkında

2 Nisan 2021‘de Netflix Türkiye tarafından yayınlanacak olan Netflix Hollanda orijinal filmidir. 1 saat 37 dakikalık süreden oluşan film, Hollanda’da çekildi. Yönetmenliğini Appie Boudellah ve Aram van de Rest yaparken, senaryosunu Appie Boudellah ile birlikte Mustapha Boudellah kaleme aldı. Filmin oyuncu kadrosunda Yolanthe Cabau, Noortje Herlaar, Kim-Lian van der Meij,Nienke Plas ve Pip Pellens gibi isimler yer alıyor. Film 2 Nisan 2021’de Türkiye’de Netflix tarafından yayınlanacak. Filmde eski Galatasaraylı futbolcu Wesley Sneijder’in eşi Yolanthe Cabau başrolde yer alması ile Türk seyircilerin dikkatini şimdiden çekmeyi başardı.

Just Say Yes konusu

Filmin konusu, Romantik genç bir kadın olan Lotte, yıllardır evleneceği günün hayalini kurar. Sevgilisi ALex ile hayallerindeki mükemmel düğünü gerçekleştirmeye adım adım yaklaştığını düşünen Lotte, aniden sevgilisi tarafından terk edilince büyük bir yıkıma uğrar. Bu sırada kız kardeşi sevgilisinden Lotte’nin hayallerini gerçekleştirecek teklifi alır. Hayatını yeniden inşa etmeye çalışan Lotte, gerçek aşkı bulmayı başarıp hayallerine kavuşabilecek midir?

Just Say Yes oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Filmin oyuncu kadrosunda Yolanthe Cabau, Noortje Herlaar, Kim-Lian van der Meij,Nienke Plas ve Pip Pellens gibi isimler yer alıyor.

Yolanthe Cabau – Lotte
Noortje Herlaar – Estelle
Kim-Lian van der Meij – Guusje
Nienke Plas – Pam
Pip Pellens – Kim
Jim Bakkum – Chris
Huub Smit – Fritz
Edwin Jonker – John

Film fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.