K.J Apa Kimdir? Riverdale Dizisinin Archie'si - Yorum Güncel

K.J Apa Kimdir? Riverdale Dizisinin Archie’si

24.04.2020
K.J Apa Kimdir? Riverdale Dizisinin Archie’si

Bir CW kanalı dizisi olan ancak artık Netflix platformunda yayın hayatına devam eden Riverdale dizisinin Archie karakterine hayat veren K.J Apa kimdir? K.J Apa kaç yaşında, yaşı, sevgilisi, Timena Apa, instagram, boyu, kilosu, vücudu, Tessa Apa, ekşi, film, Riverdale, dizileri, hayatı, saç rengi ve daha fazlası için yorumguncel.com’da kalın..

K.J Apa Kimdir? | Hayatı – Biyografi

Apa, 17 Haziran 1997 yılında Keneti ve Tessa Apa’nın oğlu olarak dünyaya geldi. Tam adı Keneti James Fizgerald Apa’dır. Babası Samoa kökenli babasu kabile şefidir. 2 ablası vardır ve rugby teknik direktör Michael Jones’un yeğenidir. Eğitimini Auckland’de bulunan Kral Koleji’nde aldı.

Kariyeri

İlk kez oyunculuk için 2013 yılında lise eğitimi alırken yapımlarda rol almaya başladı. Yeni Zellanda televizyonlarında yayınlanan Shortland Street isimli pembe dizide 2 sezon boyunca rol aldı. 2016 yılında dünya çapında oyuncu araması yapılan Riverdale dizisine Archie Andrews karakteri ile seçilmiştir. CW kanalında yayın hayatına başlayan Riverdale dizisinde 3 sezon rol almış ve halen Archie Andrews karakterini devam ettirmektedir. Bu dizide Cole Sprouse, Lili Reinhart, Camila Mendes ve Madelaine Petsch ile birlikte rol aldı.

2017 yılında Riverdale dizisi ile dünya prömiyerini yaptığı aynı gün yayınlanmaya başlayan bir komedi drama filminde de rol aldı. A Dogs Purpose isimli filmde genç Ethan Montgomery rolüne hayat verdi. 2018 yılında dram filmi The Hate U Give 2019 yılında ise Netflix filmi The Last Summer da Griffin rolünü canlandırdı. Mart 2020’de ise biyografik bir romantik drama filmi I Still Blieve‘de şarkıcı Jeremy Camp olarak rol aldı.

K.J Apa Yaşı | Kaç Yaşında?

23

Boyu – Kilosu

1.80 – 73

Dini

Hristiyan

K.J Apa Sevgilisi

Apa, 2020 yılında İnstagram hesabı üzerinden de sürekli birlikte paylaşım yaptığı model Clara Berry ile aşk yaşamaktadır.

İnstagram Hesabı

İnstagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz @kjapa

Dizileri

20132015 Shortland Caddesi (Kane Jenkins)
2016 Cul de Sac (kriko)
2017 Riverdale (Archie Andrews)

Filmler

2017 A Dog’s Purpose (Genç Ethan Montgomery)
2018 The Hate U Give (Chris)
2019 The Last Summer (Griffin Hourigan)
2020 I Still Believe (Jeremy Camp)
2020 Altar Rock (Niko)

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR