Kaçış 2.bölüm ne zaman yayınlanacak? Disney+ - Yorum Güncel

Kaçış 2.bölüm ne zaman yayınlanacak? Disney+

14.06.2022
Kaçış 2.bölüm ne zaman yayınlanacak? Disney+

Kaçış 2.bölüm ne zaman yayınlanacak, ne zaman çıkacak, yayın tarihi, yorumları, incelemesi, ekşi, imdb puanı, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Kaçış 2.bölüm hakkında

14 Haziran 2022’de Disney Plus Türkiye tarafından yayınlanmaya başlayan Disney Plus Türkiye orijiinal dizisidir. Disney+‘ın Türkiye’deki ilk orijinal dizisi olan yapım, toplam 8 bölümden oluşacak. Dizi, aksiyon ve dram türünde yer alıyor.

Dizinin yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın üstlenirken, senaryosunu Ali Doğançay kaleme aldı. Hikayesini ise Engin Akyürek kaleme aldı.

Dizi ilk bölümü ile IMDb‘de 5,3‘lük puana sahip olabildi.

o3 medya ve Same Film tarafından hazırlanan dizi, Disney Plus‘ tarafından haftada bir bölüm olarak yayınlanacak. İlk bölümü izleyen Disney Plus abonelerinin aklındaki soru ise Kaçış 2.bölüm ne zaman yayınlanacak? sorusunun yanıtı oldu.

Bu sorunun yanıtı içeriğimizde! Ama gelin önce dizi ile ilgili kısaca bilgi verelim.

Kaçış konusu

Dizinin konusu, savaş fotoğrafçısı Mehmet ve farklı ülkelerden gelen bir grup gazetecinin, araştırma yapmak üzere bir Ezidi köyüne gidişleri ile başlıyor. Dizide sınır ötesine gizlice geçen grubun bir baskın sonucu radikal terör örgütünün eline düşmeleri, sonrasında yaşadıkları dramları, değişimleri ve kaçış hikayeleri heyecan dolu bir dille anlatılıyor. Araştırma ekibinin kurtulmak için vereceği zorlu mücadeleyi anlatırken Orta Doğu’da yaşanan insanlık dramına da farklı bir bakış açısı sunacak.

Kaçış oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda İrem Helvacıoğlu, Engin Akyürek, Levent Ülgen, Fikret Kuşkan, Aras Aydın ve Leyla Tanlar gibi isimler yer alıyor.

İrem Helvacıoğlu – Zeynep
Engin Akyürek – Mehmet
Levent Ülgen
Fikret Kuşkan
Aras Aydın
Leyla Tanlar
Onur Bay
Adem Yılmaz
Aziz Çapkurt
Serkan Genç
Sezgin Uzun Bekiroğlu

Kaçış 2.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Dizinin 2.bölümü 22 Haziran 2022 Çarşamba günü Disney Plus tarafından yayınlanacak.

Dizi Yorumları

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 4 Average: 3.3]
YORUMLAR

  1. Umut Çakır dedi ki:

    Ben Netflix gibi olacak zannettim, böyle olursa kapatırım. Bir sene 350 TL vererek üye oldum ama zannettiğim gibi çıkmadı.

    1. Amakjw dedi ki:

      … yapmışsın