Kağıt Ev Dizi | Konusu | Oyuncuları | Star Tv Dizileri

Kağıt Ev dizisi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, ne zaman başlayacak, oyuncu kadrosu, Erdal Beşikçioğlu yeni dizi, Star tv dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Kağıt Ev Dizi | Konusu | Oyuncuları | Star Tv Dizileri

Kağıt Ev dizisi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, ne zaman başlayacak, oyuncu kadrosu, Erdal beşikçioğlu yeni dizi, Star tv dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

2021 yapımı yeni yerli dizilerden biridir. Star TV tarafından yayınlanacak olan dizinin başrollerinde Erdal Beşikçioğlu ve Nur Fettahoğlu yer alacak. Dizinin yönetmenliğini Şenol Sönmez yaparken, yapımını ise o3 Medya üstleniyor. Kağıt Ev dizisinin oyuncu kadrosunda Erdal Beşikçioğlu, Nur Fettahoğlu, Can Nergis, Tuvana Türkay, Bülent Gültekin, Nejat Uygur, Tuğçe Aykut, Helin Kandemir ve Bulut Eker rol alıyor. Dizinin başlayacağı tarih yayıncı Star Tv tarafından henüz açıklanmadı.

Kağıt Ev konusu

Dizinin konusu, Cihan ve Aylin Fırtına, oğulları Mert, büyük kızları Cemre ve küçük kızları Melisa ile; mutluluk ve refah içinde, imrenilecek bir hayat yaşamaktadır. Kariyerleri, evleri, hayatları… Kısacası çizdikleri aile tablosu mükemmeldir. Ama bu mükemmel hayatları tek bir yanlış anlama ile darmadağın olur. Onlar hem çocuklarını hem de ailelerini korumak için her şeyi göze almak zorundadırlar.

Kağıt Ev oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Erdal Beşikçioğlu, Nur Fettahoğlu, Can Nergis, Tuvana Türkay, Bülent Gültekin, Nejat Uygur, Tuğçe Aykut, Helin Kandemir ve Bulut Eker rol alıyor.

Erdal Beşikçioğlu – Cihan Fırtına
Nur Fettahoğlu – Aylin Fırtına
Can Nergis,
Tuvana Türkay,
Bülent Gültekin,
Nejat Uygur,
Tuğçe Aykut,
Helin Kandemir
Bulut Eker

Kağıt Ev ne zaman başlayacak?

Dizinin başlama tarihi henüz açıklanmadı.

Dizi fragmanı

Henüz yayınlanmadı.

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.