Kainatın Hakimleri Keşif Anime Dizi | Konusu | Netflix - Yorum Güncel

Kainatın Hakimleri Keşif Anime Dizi | Konusu | Netflix

23.11.2021
Kainatın Hakimleri Keşif Anime Dizi | Konusu | Netflix

Kainatın Hakimleri Keşif anime dizi, konusu, yorumları, Ekşi, incelemesi, IMDb puanı, Netflix dizileri, fragmanı, izle, 3.sezon ne zaman aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Anime dizi hakkında

23 Kasım 2021‘de 1.sezon 2.kısımı ile Netflix Türkiye‘de yayınlanan anime dizidir. Toplam 10 bölümden oluşan ilk sezonu ile ön plana çıkan yapım animasyon, aksiyon ve macera türünde yer alıyor.

Kevin Smith tarafından tasarlanan dizinin yönetmenliğini Adam Conarroe, Patrick Stannard gibi isimler üstlenirken, senaryosunu Kevin Smith, Marc Bernardin, Eric Carrasco ve Diya Mishra tarafından kaleme alındı.

Dizinin seslendirme kadrosunda Mark Hamill, Lena Headey, Chris Wood, Sarah Michelle Gellar, Liam Cunningham, Stephen Root, Diedrich Bader, Griffin Newman ve Tiffany Smith gibi isimler yer alıyor.

Yapım IMDb‘de 25 bine yakın oy aldı ve 5,1‘lik puana sahip olabildi.

Dizinin orijinal adı: Masters of the Universe: Revelation

Kainatın Hakimleri Keşif konusu

Dizinin konusu, 80’lerin klasikleşen dizisinin devamında Teela, savaşla parçalanmış bir Eternia’da beklenmedik müttefikleriyle birlikte kâinatın sonunun gelmesini önlemeye çabalar.

  1. Gölgeler Şatosu’nun Gücü

Eternia, Teela’nın General olmasını kutlar. Ama İskeletor’un Gölgeler Şatosu’na kapsamlı bir saldırı başlatmasıyla generalliğe atanma töreni yarıda kesilir.

  1. Zehirli Kâse

Artık paralı asker olan Teela ve ortağı, gizemli bir kadının teklif ettiği işi kabul eder ve eski bir kadehi Yılan Dağı’nın derinliklerinden çıkarmak üzere yola koyulur.

  1. Eternia’daki En Tehlikeli Adam

Bir köyü Üç Göz’ün kültünden koruyan Teela’nın grubu, kasabanın sihirli suyunu kullanarak Orko’yu hayatta tutmaya uğraşan General ile karşılaşır.

  1. Ölüler Diyarı

Subternia’da dostlarından ayrı düşen Teela, ona korkuları karşılığında Güç Kılıcı’nın yarısını teklif eden uğursuz bir varlıkla yüz yüze gelir.

  1. Sonsuz Ormandaki Kavuşma

Tanıdık bir yüz, Teela’yı ve diğerlerini Preternia’dan kaçış olmayabileceği konusunda uyarır. Roboto, Güç Kılıcı’nın dövülmesi için mekanik bedenini tehlikeye atar.

Kainatın Hakimleri seslendirme kadrosu

Mark Hamill – İskeletor
Lena Headey – Evil Lyn
Chris Wood – He – Man
Sarah Michelle Gellar – Teela
Liam Cunningham – Man – At – Arms
Stephen Root – Cringer
Diedrich Bader – Trap Jaw
Griffin Newman – Orko
Tiffany Smith
Henry Rollins
Alan Oppenheimer
Susan Eisenberg
Alicia Silverstone
Justin Long
Jason Mewes
Phil LaMarr
Tony Todd
Cree Summer
Kevin Michael Richardson
Kevin Conroy
Dennis Haysbert

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.