Kendi Düşen Ağlamaz 2.Bölüm Ne Zaman? | TRT 1

29.06.2023
Kendi Düşen Ağlamaz 2.Bölüm Ne Zaman? | TRT 1

Kendi Düşen Ağlamaz 2.bölüm, ne zaman, ne zaman yayınlanacak, hangi gün, dizisi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, 2.bölümü ne zaman, hangi gün, hangi gün yayınlanıyor, TRT 1 dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

22 Haziran 2023’de TRT 1 tarafından yayınlanmaya başlayacak olan yerli dizidir. Komedi türünde yer alan dizi Perşembe günleri TRT 1’de yayında olacak.

Dizinin yönetmenliğini İnci Balabanoğlu üstlenirken, senaryosunu Gülbike Sonay Üte ve Tuna Kıygı üstleniyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Hakan Yılmaz, Selen Soyder, Eylül Tumbar, Enes Koçak ve Berat Yenilmez gibi isimler yer alıyor.

Dizi hakkında şimdilerde 2.bölüm ne zaman sorusu merak ediliyor.

Bu sorunun yanıtı içeriğimizde!

Kendi Düşen Ağlamaz dizisi konusu

Dizinin konusu, Küçük yaşta annesini kaybeden ve babası tarafından şımartılarak büyütülen Alize’nin babası evlilik kararı alınca işler karışır. Alize babasının evliliğini kabullenemez. Babasının evliliğiee engel olmak için, babasının şiddetle karşı çıkacağı bir evlilik yapmaya karar verir. Ancak kendi yaptığı plan kendi başına bela olacaktır.

Kendi Düşen Ağlamaz dizisi oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Hakan Yılmaz, Selen Soyder, Eylül Tumbar, Enes Koçak ve Berat Yenilmez gibi isimler yer alıyor.

Kendi Düşen Ağlamaz 2.Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

İlk bölümü 22 Haziran 2023 tarihinde TRT 1 ekranlarından yayınlanmaya başlayan dizinin 2.bölümü 29 Haziran 2023 tarihinde TRT 1 ekranlarında ve Tabi platformundan izlenebilecek.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle