Kim Bu Erin Carter 2.sezon olacak mı? Netflix

26.08.2023
Kim Bu Erin Carter 2.sezon olacak mı? Netflix

Kim Bu Erin Carter 2.sezon olacak mı, gelecek mi, var mı, ne zaman çıkacak, yayınlanacak (Who Is Erin Carter?) yorumları, Ekşi yorumları, incelemesi, IMDb puanı, tod dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Kim Bu Erin Carter 2.sezon hakkında

24 Ağustos 2023’de Netflix Türkiye’de tarafından yayınlanan Netflix yapımı dizisidir. Suç, aksiyon ve macera türünde yer alan dizinin sezonu 7 bölümden oluşuyor.

Dizinin yönetmenliğini Ashley Way, Savina Dellicour ve Bill Eagles üstlenirken, senaryosunu Jack Lothian üstleniyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Evin Ahmad, Indica Watson, Sean Teale, Susannah Fielding, Charlotte Vega, Pep Ambròs ve Douglas Henshall gibi isimler yer alıyor.

Film IMDbde bine yakın oy aldı ve 6,1′lik puana sahip oldu.

Dizinin tüm bölümnlerini bir solukta bitiren Netflix aboneleri Kim Bu Erin Carter 2.sezon olacak mı? ne zaman? sorusunun yanıtını arıyor.

Bu sorunun yanıtı içeriğimizde!

Dizinin orijinal adı: Who Is Erin Carter?

Kim Bu Erin Carter dizi konusu (Spoiler içerebilir)

Dizinin konusu, Britanyalı bir kadının Barselona’daki sakin yaşamı, bir süpermarketteki silahlı soygunun ardından açığa çıkan şiddet dolu gizli geçmişi yüzünden altüst olur.

Bir süpermarket soygununda silahlı soyguncuları tek başına alt edip kızını şaşkına çeviren Erin’ın masal gibi hayatı, beklenmedik bir yöne doğru gitmeye başlar.

Erin’ın polis teşkilatında çalışan meraklı komşusu yardım istemeye gelir. Erin ise, kızı için mutlu görünmeye çalışmaktadır.

Erin, yaptıklarının kanıtlarını silmeye çabaladıkça daha da çok riske girer. Harper, ondan giderek daha fazla şüphelenmeye başlar.

Erin’ın geçmişinden görüntüler, onun nasıl anne olduğunu ve gizlemek için çok uğraştığı şoke edici sırlarını açığa çıkarır.

Kim Bu Erin Carter dizi oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Evin Ahmad, Indica Watson, Sean Teale, Susannah Fielding, Charlotte Vega, Pep Ambròs ve Douglas Henshall gibi isimler yer alıyor.

Bu ve benzeri içerikleri Instagram üzerinden takip etmek için: https://www.instagram.com/ygdizifilm/

Bu ve benzeri içerikleri Youtube üzerinden takip etmek için: https://www.youtube.com/@yorumguncel/

Kim Bu Erin Carter 2.sezon olacak mı?

Dizi mini dizi olarak tasarlandı. Bu nedenle dizinin 2.sezonu olmayacak.

Fragmanını buradan izleyebilirsiniz

Dizi Yorumları

YORUMLAR

canlı tv izle