Kim Olduğumu Bilmiyorsunuz Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Kim Olduğumu Bilmiyorsunuz Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

17.06.2022
Kim Olduğumu Bilmiyorsunuz Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Kim Olduğumu Bilmiyorsunuz dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, 2.sezon ne zaman, yorumları, Ekşi, incelemesi, IMDb puanı fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

17 Haziran 2022’de Netflix Türkiye tarafından yayınlanan Netflix ve BBC ortak yapımı dizidir. İlk sezonu 4 bölümden oluşan dizi suç ve dram türünde yer alıyor.

Dizi 5 Aralık 2021’de ilk kez BBC tarafından yayınlandı.

Dizinin oyuncu kadrosunda Aaditi Pohankar, Vijay Varma, Kishore Kumar G, Vishwas Kini, Saqib Ayub, Vishesh Sagar ve Sandeep Sridhar Dhabale gibi isimler yer alıyor.

Dizinin yönetmenliğini Sarmad Masud üstlenirken, senaryosunu Tom Edge ve Imran Mahmood kaleme aldı.

Yapım IMDb‘de 2 bine yakın oy aldı ve 6,9‘luk puana sahip oldu.

Dizinin orijinal adı: You Don’t Know Me

Kim Olduğumu Bilmiyorsunuz konusu

Dizinin konusu, Cinayetten yargılanan bir adam, tüm deliller onun suçlu olduğunu gösterirken yaptığı kapanış konuşmasında gizemli bir kadınla yaşadığı aşkı detaylıca anlatır. Hero avukatını azledip jüriyle doğrudan kendisi konuşur ve kız arkadaşı Kyra ile yaşadığı, onu bambaşka birine dönüştüren ilişkisini anlatır. Hero, Kyra’nın yerini tespit ettikten sonra gizemli şekilde ortadan kaybolmasının ardındaki korkunç gerçeği de keşfeder. Bu süreçte Jamil ile ters düşerler. Jamil’e olan ciddi miktardaki borcunu geri ödemek için pek zamanı kalmayan Hero’nun yardım istediği eski bir dostu, onu kurtarabilecek riskli bir plan önerir. Jamil hastanede sağlığına kavuşmaya çalışır ve intikamını planlar. Bu sırada Hero ve beraberindekiler, içine düştükleri açmazdan çıkmanın bir yolunu bulmak için uğraşır.

Kim Olduğumu Bilmiyorsunuz oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Samuel Adewunmi, Badria Timimi, Yetunde Oduwole, Bukky Bakray, Sophie Wilde, Roger Jean Nsengiyumva ve Michael Gould gibi isimler yer alıyor.

Samuel Adewunmi – Hero
Badria Timimi – Prosecution Barrister
Yetunde Oduwole – Abebi
Bukky Bakray – Bless
Sophie Wilde – Kyra
Roger Jean Nsengiyumva – Jamil Issa
Michael Gould – Judge
Duayne Boachie – Binks
Natasha Bain – Jamil’s Mother
Habeeb Ipaye – Shilo
Winnie Wong – Jury
Nicholas Khan – Showroom Sam
Tuwaine Barrett – Curt

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR