Kin Filmi Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri / Ekşi Sözlük

Kin (Grudge) Filmi Yorum, ekşi, filmi yorum, yorumları, film yorumları, film yorum, Netflix, izle, imdb, altyazılı izle, fragman, kore versiyonu, incelemesi, eleştiri, Yılmaz Erdoğan, hangi filmden uyarlandı gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Kin Filmi Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri / Ekşi Sözlük

Kin (Grudge) Filmi Yorum, ekşi, filmi yorum, yorumları, film yorumları, film yorum, Netflix, izle, imdb, altyazılı izle, fragman, kore versiyonu, incelemesi, eleştiri, Yılmaz Erdoğan, hangi filmden uyarlandı gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Netflix Türkiye orijinali Kin filmi kütüphanedeki yerini aldı. Yılmaz Erdoğan‘ın hem kaleme aldığı hem de başrolünde yer aldığı film son haftaların en çok konuşulan yapımlarından biri. Ekşi Sözlük, Twitter, Instagram ve daha birçok sosyal medyada karşımıza farklı şekillerde ve yorumlarda karşımıza çıkıyor. Güney Kore yapımı The Grudge filminden uyarlanan yapım suç, dram ve gerilim türünde bir yapım. Bu durum elbette bizi daha da heyecanlandırıyor. İzleyenleri ya da izlemeyi düşünenleri de en az bizim kadar heyecanlandırmış belli ki tabi filmi sevsek mi sevmesek mi arasında kalmış büyükçe de bir grup da yok değil. Toplamda 1 saat 46 dakikadan oluşan yapımda Cem Yiğit Üzümoğlu, Duygu Sarışın, Rüzgar Aksoy, Ahmet Mümtaz Taylan ve Metehan Parıltı gibi isimler de yer alıyor. Kin filmi izleyenleri film hakkında yorum yapmadan duramamış. Hadi gelin birlikte Kin Filmi yorum ve sosyal medya tepkilerine göz atalım.

Kin Filmi Konusu

Filmin konusu, Dürüstlük abidesi olarak bilinen Başkomiser Harun terfi için gün saymaktadır. Ancak akılalmaz olaylar onu kin ve nefret dolu bir intikam hikâyesinin içine sürükler.

Yılmaz Erdoğan’ın kaleme aldığı Güney Kore adaptasyonu KİN, bir polisiye gerilim. Başkomiser Harun, mesleğinin en büyük ödülünü aldıktan sonra, ekip arkadaşlarıyla bir kutlamaya gider. Ödülün ardından terfi alacağına emin olan Harun, o gece eve dönerken bindiği taksideki şoförün saldırısı sonucu bir nefs-i müdafaa cinayeti işler. Ertesi sabah bu cinayet vakası emniyete ulaşır ve Harun, kendi işlediği cinayetin failini aramaya başlar. Hem kaçan ve hem de kovalayan olmanın stresiyle başa çıkmaya çalışırken bulduğu her ipucu, onu çok daha karmaşık bir olayın içine çeker.

Kin Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Kin Filmi Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri / Ekşi Sözlük

Kin Filmi Yorum / Ekşi Sözlük

konu itibariyle izlediğim bir kore filminin remake gibi. filmin ismini şu an hatırlamıyorum ama sanırım bir remake filmi olacak. asıl filmin ismini hatırlarsam buraya editlerim. yine de izlenir tabi ki kadro sağlam çünkü.

 • nomusicnoliving

yine uyarlama bir film.

kore yapımı esas filmi yıllar önce izlemiştim. aynısını yeniden ve bizimkilerden izler miyim bilemedim.

 • genclikatesiylesigarayakanadam

özgün olmaması üzücü ama şöyle bir durum da var: koreliler de birçok japon ve amerikan yapımının remake’ini yapıyor. onlara gelince alkış bize gelince auuuv.

klişe allah allah kontesi kim s.kti tarzı bir yapım olmadığı için izleyeceğim film.

 • karamelanin sepeti

intikam konusunda kore’lilerin eline kimse su dökemez. alelade bir sinema izleyicisi bile 3-5 tane intikam konusunda kore filmi izlemiştir. hollywood senaristleri bu kadar iyi bu konuyu işleyemiyor. asya toplumlarında bu tür duygular daha baskın yaşandığı için onlar daha iyi yazıyorlar. yani yapımın intikam konulu bir senaryoyu kore’den alması çok doğal.

 • dahilinumara

beğenmeyenlere saygı duyarım. ben de çok beğenmedim açıkçası. ama bilmemkaçıncı dakikadan sonra izleyemedim ya da ilk sahneden kapattım diyecek kadar kötü bir film değildi

 • hi axi

sözlük yazarlarının kötü uyarısını dikkate almadan izlediğim ama hüsranla çok kötü demek zorunda kaldığım film…

 • yigit akinci

klişelerle dolu film. yılmaz erdoğan’ın vizontelesi hatırına kapatmayıp izlemeye devam ettim. ayrıca abi koskoca bir sinema ekibi olarak başkomiser rütbesinden sonra emniyet müdürü olunamayacağını kimse bilmiyor mu? bir ikincisi sözde istanbul emniyet müdürünün rütbesi 3.sınıf emniyet müdürü. 1.sınıf emniyet müdürü ile 3. sınıf emniyet müdürü arasındaki farkı araştırmadınız mı? ya arkadaşım acele acele film mi cektiniz ne yaptınız. kısa film tadında olmuş. senaryo da berbatti ayrıca. filmin başından itibaren ne olacağını anlıyoruz. biraz türk melodramı biraz hollywood esintileri biraz aksiyon müziği tamam.beğenmedim.

 • metaforrr

biraz yavan kalmış olabilir belki ama bence yine de iyiydi. güzeldi yani. izlenir yani. dram yüklü bir filmdi yani. bunun dışında yılmaz erdoğan kendini izlettiriyor abi. ama sonuç olarak,

 • bir angara bebesi06

nuri bilge filmi gibi giden polisiye film mi olur allah aşkına.durağan ve mantıksız.kaybolan iki saatime acıdım. bir de aziz komiser ya da behzo olsaydı siker atardı. bu kadar kibar emniyet teşkilatı gerçekten göz yaşartıcı. sıkayım birer biber gazı yolluk yaparız ne dersin?

 • kotuseyleryapaniyikimse

güzel film. şöyle beğenmedim, böyle kötü diyenlere “ben de beğenmedim. 18 yaşında kızım, bugüne kadar izlediğim en kötü film” diye mesaj atın da sevindirin garibanları.

sevmemiş, çok kötüymüş de, berbatmış da falanmışda filanmış. ama sebebi ne, gerekçen ne? neden kötü? 2 kelimeyle açıkla aq müptezeli.

 • arnatuile

arkadaşlar bunlar daha türk sinemasında dedektif/ polisiye branşında bebek adımlarımız. gidip holywood ile kıyaslarsanız olmaz.
ufak ufak yol alıyoruz, emeği geçenlere teşekkür ederim, seyirlik film oldu, hiç sıkmadı.

 • plonaj

izlenebilir güzel bir iş olmuş. yalnız filmin sonunda tuncay ile harun komserin tanıştığı sahnede adama emre mi dedi ben mi yanlış anladım?

 • only for you
Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.