King the Land Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

07.06.2023
King the Land Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

King the Land (킹더랜드) dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Mydramalist puanı, Kore Dizileri 2022, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

17 Haziran 2023’de yayınlanmaya başlayan 2023 yapımı Güney Kore dizisidir. Toplam 16 bölümden oluşan dizi, romantik ve komedi türünde yer alıyor.

Haftada 2 bölüm yayınlanan dizi 6 Ağustos 2023’de yayın maratonunu tamamlayacak.

Dizinin oyuncu kadrosunda Lee Jun Ho, Im Yoon Ah, Go Won Hee, Kim Ga Eun, Ahn Se Ha ve Kim Jae Won gibi isimler yer alıyor.

Dizinin yönetmenliğini Im Hyun Wook üstlenirken, senaryosunu Choi Rom kaleme aldı.

Haftanın 2 günü yayınlanan dizinin bölümlerinin süresi ise 1 saat 20 dakikadır.

Netflix ve TVING tarafından yayınlanan dizi Kingdeolaendeu adı ile de biliniyor.

King the Land konusu

Dizinin konusu, Varis Goo Won sahte gülümsemelere dayanamaz. Cheon Sa Rang ile tanıştığında, onun içten gülümsemesi hazırdır. Çift, birbirlerine parlak bir şekilde gülümseyebilecekleri mutlu anlar yaratmaya çalışıyor.

King of the Land, zengin otelcilere hizmet veren bir cennet olan bir VVIP iş salonudur. Portföyünde oteller, dağıtım şirketleri ve bir havayolu bulunan The King Group’a aittir. Şimdi Goo Won, bir miras halat çekme savaşına atıldı. Parlak zekası, doğuştan gelen zarafeti ve büyüleyici çekiciliğiyle her şeye sahiptir ama flört ederken sağduyudan yoksundur.

Cheon Sa Rang, sadece gülümsemesiyle dünyayı daha parlak hale getiriyor. Çocukken en mutlu zamanlarını geçirdiği King Hotel’de bir iş bulduğu için çok heyecanlı. Artık o tatlı anıları bir kenara bırakmalı ve iş yerinde sık sık başına gelen önyargılar ve yanlış anlamalarla yüzleşmek için hızla olgunlaşmalıdır.

King the Land oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Lee Jun Ho, Im Yoon Ah, Go Won Hee, Kim Ga Eun, Ahn Se Ha ve Kim Jae Won gibi isimler yer alıyor.

Lee Jun Ho – Gu Won
Im Yoon Ah – Cheon Sa Rang
Go Won Hee – Oh Pyung Hwa
Kim Ga Eun – Kang Da Eul
Ahn Se Ha – No Sang Rik
Kim Jae Won – Lee Ro Woon
Jin Seon Kyu

Fragmanı

YORUMLAR

  1. gizemnur43 dedi ki:

    Güzel bir diziye benziyor izleme gidiyorum. Çok teşekkür ederim.

canlı tv izle