Kırık Kalpler İçin Astroloji Rehberi Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Kırık Kalpler İçin Astroloji Rehberi Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

27.10.2021
Kırık Kalpler İçin Astroloji Rehberi Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Kırık Kalpler İçin Astroloji Rehberi (Guida astrologica per cuori infranti) dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, Ekşi, yorumları, Eleştirisi, IMDb puanı, Netflix Filmleri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

27 Ekim 2021‘de Netflix Türkiye tarafından yayınlanan Netflix İtalya orijinal dizisidir. İlk sezonu toplam 6 bölümden oluşan dizi, romantik ve komedi türünde yer alıyor. Dizinin bölümleri 31 ila 39 dakika arasında değişkenlik gösteriyor.

Bindu De Stoppani tarafından yaratılan dizi yayıncı Netflix’ten 2 sezon onaylı olarak yayın hayatına başladı.

Dizinin oyuncu kadrosunda Claudia Gusmano, Michele Rosiello, Lorenzo Adorni, Alberto Paradossi ve Esther Elisha gibi isimler yer alıyor.

Dizinin orijinal adı: Guida astrologica per cuori infranti

İtalya’nın Torino kentinde çekilen dizi uluslararası arenada ‘An Astrological Guide for Broken Hearts’ adı ile yayınlanıyor.

Kırık Kalpler İçin Astroloji Rehberi konusu

Dizinin konusu, Kalbi ve umudu kırılmış bekâr Alice, karizmatik bir astroloji gurusuyla arkadaş olduktan sonra ruh eşini bulmak için gökteki yıldızlardan medet umar.

  1. Koç

Eski sevgilisinin başka bir kadınla nişanlandığını öğrenen Alice tam anlamıyla yıkılır. Ardından tutkulu astrolog Tio ile tanışır ve aşkı aramanın yeni bir yolunu bulur.

  1. Boğa

Alice, Tio’nun uyarılarına karşın bir Koç burcu erkeğiyle buluşur. Daha sonra bir Boğa erkeğiyle yolları kesişen Alice şehirde büyüleyici bir gezintiye çıkar.

  1. İkizler

Astrolojiye duyduğu hayranlık Alice’in karşısına uzun süredir beklediği bir kariyer fırsatı çıkarır. Alice sette baştan çıkarıcı bir İkizler erkeğinin cazibesine kapılır.

  1. Yengeç

Tutkulu bir kaçamakta aradığı tatmini bulamayan Alice, Tio ile kavga eder. Alice’in programının yakaladığı büyük başarı bir sürü sorunu da beraberinde getirir.

  1. Aslan

Tekrar sağlığına kavuşması için Alice’e bakan Tio ve Paola, Alice’in aşk hayatına dair fikir alışverişi yapar. Alice aralarında çekim oluşan iş arkadaşına burcunu sorar.

  1. Başak

Önemli bir programın arifesinde Alice iki erkeğe beslediği yoğun duygularla baş etmeye çalışır ve Cristina’yı avutur. Peki yıldızlar onu aradığı aşka ulaştırabilecek mi?

Merak edenler için film yorumlarına hızla göz atabilirsiniz; şuradan >

Kırık Kalpler İçin Astroloji Rehberi oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Claudia Gusmano, Michele Rosiello, Lorenzo Adorni, Alberto Paradossi ve Esther Elisha gibi isimler yer alıyor.

Claudia Gusmano – Alice
Michele Rosiello – Davide Sardi
Lorenzo Adorni – Tio Falcetti
Alberto Paradossi
Esther Elisha
Fausto Maria Sciarappa
Emanuela Grimalda
Lucrezia Bertini
Giancarlo Ratti
Bebo Storti
Maria Amelia Monti

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR