Kıyma 2.sezon 4.bölüm ne zaman yayınlanacak? Blu tv

12.10.2022
Kıyma 2.sezon 4.bölüm ne zaman yayınlanacak? Blu tv

Kıyma 2.sezon 4.bölüm ne zaman çıkacak, ne zaman yayınlanacak, olacak mı, gelecek mi, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, imdb puanı, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Kıyma 2.sezon 4.bölüm hakkında

24 Mayıs 2022‘de yayınlanmaya başlayan yeni blu tv orijinal dizisidir. Sıfır Bir ve Sokağın Çocukları dizisinin yapımcılarının üstlendiği dizi, aksiyon, macera ve polisiye türünde yer alıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Emrullah Sürmeli, Cengizhan Yurdutek, Mustafa Yılmaz, İrfan Ballı, Ömer Varol ve Salih İnci gibi isimler yer alıyor.

Dizinin 2.sezon 3.bölümünü izleyen Blu tv abonelerinin aklındaki soru ise Kıyma 2.sezon 4.bölüm ne zaman yayınlanacak? sorusu oldu.
Dizinin 2.sezonu ile ilgili son bilgileri sizler için derledik.

Kıyma konusu

Dizinin konusu, Ömer, Poyraz ve Tufan 3 yıl hapiste yattıkran sonra Adana’dan İstanbul’a gelip bir kebapçı açarlar. Artık illegal dünyayla işleri bitmiştir. Ancak gerçekler planladıkları gibi olmaz. İstanbul’da daha dükkanı kiralarken dolandırılınca paralarını geri almak için girdikleri yolda yeni bir dünyayla karşılaşırlar. Büyük ve saygı duyulan bir mafya babası olan Dayı’nın güvenini kazanırlar. Dayı’nın oğlu Yiğit ilk günden beri Ömer, Poyraz ve Tufan’a düşman olur, daha sonra da karşılarına çıkacaktır.

Kıyma dizi oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Emrullah Sürmeli, Cengizhan Yurdutek, Mustafa Yılmaz, İrfan Ballı, Ömer Varol ve Salih İnci gibi isimler yer alıyor. gibi isimler yer alıyor.

Emrullah Sürmeli – Baran,
Cengizhan Yurdutek – Poyraz,
Mustafa Yılmaz – Reşat,
İrfan Ballı – Tufan,
Ömer Varol – Kado
Salih İnci – Ömer

Kıyma 2.sezon 4.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Dizinin 2.sezon 4.bölümü 18 Ekim 2022’de blu tv tarafından yayınlanacak.

Fragmanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.