Korku Seansı 4 ne zaman çıkacak?

08.11.2023
Korku Seansı 4 ne zaman çıkacak?

Korku Seansı 4 ne zaman çıkacak, ne zaman yayınlanacak, yayın tarihi, vizyon tarihi, olacak mı, gelecek mi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Film hakkında

Korku filmi denilince akla ilk olarak The Conjuring (Korku Seansı) filmi geliyor. 3 serisi de büyük ilgi görmüştü.

Gerçek bir hikayeye dayanan The Conjuring’de, Ed ve Lorraine Warren çiftinin doğaüstü olayları aydınlatmaya çalışırken karşılaştıkları ürkütücü bir vaka ele alınıyordu.

The Conjuring 2 ise birinci filmden daha eski bir tarihte geçiyor, yine Ed ve Lorriane çiftinin esrarengiz olaylar yaşayan bir aileye yardım etmek için Kuzey Londra’ya gitmesini konu ediniyordu.

Geçen yıl yayınlanan 3. serisinde ise, şeytani bir varlık tarafından ele geçirildiğini iddia eden bir cinayet zanlısının, Ed ve Lorraine Warren çiftinden yardım istemesi ve yaşanan olaylar konu ediniliyordu.

Korku Seansı dört mü geliyor?

Korku Seansı serisine doymayanlara müjde geldi. Yeni film için çalışmalara başlandığı duyuruldu.

Korku Seansı 4 ne zaman çıkacak?

Korku filmlerinin başında gelen Korku Seansı serisinin dördüncüsü için henüz net bir tarih belirtilmedi. Detaylar belli olduğunda haberimizde yer alacaktır.

Korku Seansı 4 oyuncuları ve karakterleri

Başrollerinde yine Patrick Wilson ve Vera Farmiga’nın olması beklenen filmin senaryosunu da David Leslie Johnson-McGoldrick’in üstleneceği söyleniyor.

Bu ve benzeri içerikleri Instagram üzerinden takip etmek için: https://www.instagram.com/ygdizifilm/

Bu ve benzeri içerikleri Youtube üzerinden takip etmek için: https://www.youtube.com/@yorumguncel/

YORUMLAR

canlı tv izle