Korku Sokağı 2 Kısım: 1978 Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Korku Sokağı 2 Kısım: 1978 Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Korku Sokağı 2. Kısım: 1978 film, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, ekşi, 2.kısım ne zaman çıkacak, Netflix Korku filmleri, film serisi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Korku Sokağı 2 Kısım: 1978 Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Korku Sokağı 2 Kısım: 1978 film, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, ekşi, 2.kısım ne zaman çıkacak, Netflix Korku filmleri, film serisi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Film hakkında

9 Temmuz 2021‘de Netflix tarafından yayınlanmaya başlayacak olan üçleme korku serisinin ikinci filmidir. Korku türünde yer alan film, 1 saat 49 dakikadan oluşuyor. Filmin yönetmenliğini Leigh Janiak üstlenirken, senaryosunu Janiak ile birlikte Phil Graziadei kaleme aldı. Filmin oyunu kadrosunda Sadie Sink, Emily Rudd, Ryan Simpkins, McCabe Slye ve Ted Sutherland gibi isimler yer alıyor. Filmin orjinal adı Fear Street‘tir. Filmin 3.kısmı da Temmuz 2021 içerisinde yayınlanacak. Film serisi R.L Stine‘ın Fear Street adlı eserinden beyazperdeye uyarlandı.

Korku Sokağı 2 Kısım: 1978 konusu

Filmin konusu, Lanetli Shadyside kasabasında bir katilin seri cinayetleri Nightwing Kampı’nı dehşete sürükler ve eğlenceli bir yaz tatilini korkunç bir ölüm kalım mücadelesine çevirir. 1978 yılında yaşanan olaylara odaklanıyor. Camp Nightwing tatil kampı, Sunnyvale’den gelen gençler ve perişan Shadyside kasabasından gelen gençler ve çalışanlarla dolar. Ancak kasabanın geçmişinden gelen dehşet ortaya çıktığında kendilerini korkunç olayların içinde bulur. Gençler, yaşanan olayları çözüme kavuşturmak için birlikte hareket etmek zorunda kalır.

Korku Sokağı 2 Kısım: 1978 oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Filmin oyunu kadrosunda Sadie Sink, Emily Rudd, Ryan Simpkins, McCabe Slye ve Ted Sutherland gibi isimler yer alıyor.

Sadie Sink – Ziggy Berman
Emily Rudd – Cindy Berman
Ryan Simpkins – Alice
McCabe Slye – Tommy Slater
Ted Sutherland – Young Nick Goode
Gillian Jacobs – C. Berman
Kiana Madeira – Deena
Jordana Spiro
Chiara Aurelia – Sheila
Jordyn DiNatale
Drew Scheid – Gary
Marcelle LeBlanc – Becky

Korku Sokağı 3.kısım ne zaman çıkacak?

Üçleme olan korku serisinin 3.kısmı 16 Temmuz 2021’de Netflix’te yayınlanacak.

Film Yorumları

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.