Kötü Adamın 10 Günü Yorumları ve Ekşi Sözlük Tepkileri

23.08.2023
Kötü Adamın 10 Günü Yorumları ve Ekşi Sözlük Tepkileri

Kötü Adamın 10 Günü Yorumları, ekşi, yorum, film analizi, konusu, oyuncuları, yorumları, imdb, ekşi, 2023 gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Netflix Türkiye tarafından yayınlanan Netflix orijinal filmi 2 saat 3 dakika olan dram, gizem ve suç türünde yer alıyor. İzleyenlerinden büyük ilgi gören dizi Netflix top 10 listesinde de yer edinmeyi başardı. Nejat İşler’li film İyi Adamın 10 Günü filminin devam filmidir.

İzleyenlerinden 6,1‘lük bir imdb puanı toplamayı başaran Türk filmi hakkında neler söylendi hadi gelin birlikte göz atalım.

Spoiler içermeyen içeriğimizi umarız seversiniz 😉 Yorumlarınızı bekliyoruz

Kötü Adamın 10 Günü Film Konusu

Filmin konusu, Sadık adında bir adam üzerinden, gerçekten iyi bir insan olmanın anlamı sorgulanıyor. Sadık, insan kaçakçıları ve katillerin dünyasında adalet arayan bir adamdır. Ancak bu süreçte o, iyilik ve kötülük arasındaki çizginin bulanıklaştığını fark eder.

Kötü Adamın 10 Günü Yorumları

Kötü Adamın 10 Günü Yorumları / Ekşi Sözlük

şu filme de güzel demezsiniz. isterse her şeyi mükemmel olsun tecavüz sahnesi çekmek ne demek ya? adamın sevgilisini mafya yanından alıyor ve başka biri ile ilişkiye girmesi için zorlanıyor (tecavüz ediliyor). adama da bu izletiliyor. ve siz bu sahneyi gördükten sonra film güzeldi mi diyorsunuz gerçekten? kendinize gelin ya. bu sahneyi hangi kafayla çektiniz, oyuncular vs nasıl oynadı? kimse hiçbir şey demedi mi? şimdi gelip de ya ülke gerçekleri vs demeyin. başlatmayın ülke gerçeklerinden. milyonlarca insan kullanıyor bu platformu ve böyle bir şey çe-ki-le-mez.
diziler toplumu etkiliyor açık ve net. bu sahnenin hiçbir kötü etkisi yok diyenlere elimde süper satılık köprüler var ilgilenenler mesaj atabilir. bu ülkede hala çakır ve bihter için organizasyonlar düzenleniyor. bu diziler biteli on yıldan fazla oldu.
yazık gerçekten ülkenin geldiği durum çok yazık.

  • nevarcolombus

geçen instada gördüm bir infülızır şey demiş ‘kendisinden 25 yaş küçük kızlarla birlikte olması midemi bulandırdı 6/10’ aga bu film film kaldı ki gerçek hayatta eşinin dostunun akrabanın yakın çevrende mutlaka denk gelmişsindir. onlara da diyor musun midemi bulandırıyorsunuz diye.
serinin son filmini merakla bekliyorum. ayrıca nejat işler şu sağlık ve alkol sorunlarını yaşamasaydı da daha çok sinema perdesi tv ekranında görseydik.

  • renk kartelasi

iyi adamın 10 günü isimli filmi izledikten sonra, arkasindan izleyiverdigim serinin ikinci filmi
ilk filme gore belki bir seviye daha asagida ama yine de basarili bir film, behzat ç. havasi var.

  • discussinguganda

vasat bir film olmuş. izleniyor ama izlememek bir şey kaybettirmez.

  • jedi master obi wan

ilk film kadar güzel olmasa da keyifliydi.

  • malkuth

sahne çekimlerini ve renklerini beğendiğim onun dışında senaryosuna bir tutam leon bir tutam tarantino bir tutam nejat işler bir tutam kiss kiss bang bang eklenerek karma bir film çıkmış.
sanırım bütçe bunların karması olunca yetmemiş.
biraz boş zaman aktivitesi gibi olmuş.

  • panthecat

alıştığımız tarzda bir yapım değil, ortalama bir iş kesinlikle değil. bence teknik olarak ortalama üstü. senaryosunda spoiler olmasın ancak 2.olay gereksiz ve karışık. senaryo olarak yeterli değil, gizem yok her şey belli apaçık ve sonu da bir yere bağlanmıyor.
hatta filmin sonu da pek iyi değil ancak dediğim gibi teknik olarak ortalama üstü ve o açıdan bakınca güzel, izlenesi.

  • nicholsonkubrick

senaryo ve kurgusu ile sınıfta kalmıştır gözümde. iyi adamın 10 günü ile kıyaslarsam daha kötü diyebilirim senaryo açısından. görüntü yönetmenliği, ses vs. fena denilemez; emek verilmiş biraz.

  • tersyuzum
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle