Kübra dizi yorumları (Ekşi Sözlük ve Sosyal Medya)

18.01.2024
Kübra dizi yorumları (Ekşi Sözlük ve Sosyal Medya)

Kübra dizi yorumları, incelemesi, değerlendirmesi, eleştirisi, ekşi sözlük yorumları, twitter yorumları, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com’da!

Ekşi Sözlük Yorumları

tüm bölümleri yolculuğum esnasında bir günde bitirdiğim dizi. biraz dini motif, biraz black mirror derken ortaya böyle bir şey çıkmış. son bölüme kadar geldim beklentimi yükseltmişti izleyenler sağolsunlar ama maalesef pek beğenemedim.

  • sindrella

dizi güzel sarıyor.
ben de biraz karakterlere değineyim.
çağatay’ın kardeşi çakma farah zeynep abdullah iyi is çıkarmıştı. çağatay karisi/sevgilisi çakma hazal filiz küçükköse de gayet başarılıydı.
ahmet mümtaz taylan’in aşırı histerikli halleri abartıydı.
gazeteci , ince dudaklıydi ancak sinsi değildi. aurali hoş bir kadındı.
çağatay’ın annesi nazan kesal’i izlerken çok keyif aldım. nasıl bir uyum, nasıl bir oyunculuk.hala o evde o mahallede bir yerde yaşıyordur izlenimi bıraktı bende.

  • ben izindeyim

biraz daha etli bir senaryo ve farklı bir yönetmen gözüyle çok daha iyi olabilir dizi. isa mesih saçlarına ve sakalına sahip, isa mesih benzetmesi bir tip ile yola çıkan ama finalinde, daha önce netflix te yayınlanan ve yahudi lobisinin gazabına uğrayan “mesiah” dizisinin hatasına düşmeyerek “yok kardeşim ne mesihi, aı teknolojisi hepsi” mesajı verip ikinci sezona selam çakmışlar.

  • ekarzed

sonu ilginç bitti ama birinci bölümü izleyip sonuncu bölümü izleseniz yeter. arada bişey yok.

  • bambambamm

15 dakika bile dayanamadığım dizidir. çağtay son zamanlarda kariyerini sarsacak hatalar yapıyor. adını feriha koydum’dan sonra malesef hiçbir işi başarılı olamadı.

  • charmed

yerelleştirilmek vasıtasıyla günümüz türkiye normlarına uydurulmuş person of interest…

  • birdirbir oynarken sek sek seken kedi

Sosyal Medya yorumları

Bu ve benzeri içerikleri Instagram üzerinden takip etmek için: https://www.instagram.com/ygdizifilm/

Bu ve benzeri içerikleri Youtube üzerinden takip etmek için: https://www.youtube.com/@yorumguncel/

YORUMLAR

  1. O707 dedi ki:

    Yapay zekanın ne kadar tehlikeli olduğunu anlatan bi dizi. Yani yapay zeka bi mesaj atıp kendini tövbe haşa Allah olduğuna inandırıyor . Gökhan’da bunu Allahtan geldi diye anlıyor. Yapay zeka ülkenin heryerindeki sisteme ulaştığı için tüm elektrikleri kesiyor arızalar oluşturuyor yangınlar çıkarıyor falan. Millette Allah mesaj attı sanıyor tövbe haşa . Ama güzel bi dizi olmuş. Günümüz çağda yapay zekanın tehlikesinden bahsedilmiş

canlı tv izle