Kuralsızlar Filmi (2023) Konusu | Oyuncuları | Vizyondakiler

28.04.2023
Kuralsızlar Filmi (2023) Konusu | Oyuncuları | Vizyondakiler

Kuralsızlar filmi, konusu, oyuncuları, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman vizyona girecek, ne zaman çıkacak, imdb, 2023, fragman, başrolü, yönetmeni, nerede çekildi, bütçe, izle gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Beomjoidosi 2 (The Roundup) Gerilim, suç ve aksiyon temalı Güney Kore yapımı sinema filmidir. Filmin yönetmen koltuğunda “İyi Kötü Tuhaf” adlı kore filminin yönetmenliğini yapan Lee Sang-yong oturuyor. Senaryosu Kim Min-Seong tarafından kaleme alınan filmde, bir polis memurunun azılı bir katilin yıllar içerisinde işlediği cinayetleri araştırmasını konu alıyor. Filmin başrolünde “Eternals” filminin yıldızı Ma Dong-Seok yer alıyor. Film toplam 1 saat 46 dakikadan oluşuyor.

Kore’nin 2022 yılında en çok izlenen filmi CGV Mars Dağıtım aracılığıyla 28 Nisan 2023 tarihinde Türkiye’de vizyona girecek.

Kuralsızlar Filmi Konusu

Filmin konusu: Garibong bölgesi toplama operasyonundan dört yıl sonra Geumcheon Polisinin Büyük Suçlar Birimi’ne, Vietnam’a kaçan bir suçluyu ülkesine geri gönderme görevi verilir. Polis Ma Seok-do, zanlının teslim olma ve ardından Kang Hae-sang adlı korkunç bir katil tarafından işlenen suçları ortaya çıkarma isteğinde bir sorun olduğunu fark eder. Ma ve birimi, iki ülkede araştırmalara başlar ve Kang’ın geride bıraktığı kanlı ekmek kırıntılarını takip eder.

Kuralsızlar Filmi Oyuncuları

Filmin oyuncu kadrosunda “Zombi Ekspresi”, “Eternals” ve “The Gangster, the Cop and the Devil” filmlerinde rol alan Ma Dong-seok yer alıyor. Ayrıca Sukku Son, Gwi-hwa Choi, Ji-hwan Park, Heo Dong-won, Ha-Jun, Park Ji-young , Eum Moon-suk – Jeong Jaekwang – Yoon Byung-hee ve Woo-Jin Cha gibi isimlerde filmde rol alıyor.

Karakterleri

Ma Dong-seok – Ma Seok-do
Sukku Son – Kang Hae-sang

Gwi-hwa Choi – Jeon II-man
Ji-hwan Park – Jang Isu
Heo Dong-won – Oh Dong-gyun
Ha-Jun – Kang Hong-seok
Park Ji-young – Kim In-sook
Eum Moon-suk – Jang Ki-cheol
Jeong Jaekwang – Kim Sang-hoon
Yoon Byung-hee

Film Fragmanı

Kuralsızlar Film Yorumları

başrolünde ma dong-seok’un oynadığı bol aksiyonlu bir güney kore filmi. hikayesi çok sıradan ama sürükleyici olduğu için kendini bir solukta izletiyor. puanım 7/10.

hurc

behzat ç.nin güney kore şubesi gibi olan ve düşmanlarını osmanlı tokadiyla kodumu oturtan polis ve ekibinin devam filmidir.

herkese benden cay shakira yok

Vizyon filmlerini bizimle takip edin:

Karanlık Gece Film Konusu | Oyuncuları

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle