La Casa de Papel 4.sezon ne zaman yayınlanacak? - Yorum Güncel

La Casa de Papel 4.sezon ne zaman yayınlanacak?

25.03.2020
La Casa de Papel 4.sezon ne zaman yayınlanacak?

La Casa de Papel 4.sezon ne zaman çıkacak? ne zaman yayınlanacak? yayın tarihi ne zaman? nerede yayınlanacak? yeni bölümleri ne zaman gibi sorularınıza yorumguncel.com’dan ulaşabilirsiniz.

Netflix’in Dünya çapındaki fenomen dizisi La Casa de Papel 4.sezon bölümleri için geri sayım sürüyor.

La Casa de Papel, Netflix’in sonradan değeri anlaşılan fenomen dizisi yeni sezonu ile geri dönüyor. İlk 3 sezonu ile seyircisini mest eden dizi yeni sezonu ile seyircisinin karşısına çıkmak için artık gün sayıyor.

La Casa de Papel’in 4.sezonu ne zaman çıkacak?

Türkiye’de günümüzde en çok dizi olmayı başaran La Casa de papel’in 4.kısım beölümlerinin yayınlanacağı tarih belli oldu. Fenomen dizi 4.Nisan 2020’de Netflix’te yayında olacak. Dizinin yeni sezonu ‘Kaos başlasın’ sloganı ile duyurulmuştu. Dizinin 3.sezonu geçtiğimiz Temmuz ayında yayınlanmış ve uzun bir aradan sonra geri dönen içerik yine büyük beğeni toplamıştı.

La Casa De Papel’in 3.sezonunda neler olmuştu?

Yaptıkları soygun ile günlerini gün eden soygun ekibi bu kez, İspanya Merkez Bankasını soymaya karar vermiştir. Bu plan Berlin ile Profesör’ün plnalkadığı çok eski bir soygun planıdır. Bu plan kısa sürede ekip tarafından devreye sokulur. Ancak ilk soygunda başarısız olan İspanya hükümeti bu defa işi sıkı tutmaktadır. Profesör her defasında hükümetin bir adım önünde olsa da, zaman içerisinde işler içinden çıkılmaz bir hal alacaktır.

Profesörün aşk hayatı, planın aksamasında en büyük etken olacaktır. Raquel’i koruma çabası tıkır tıkır işleyen planın sekteye uğramasına neden olacaktır.

La Casa de Papel’in 4.sezon fragmanı

Dizinin yayınlanmasına 10 gün gibi kısa bir süre kala Netflix’ten dizi ile ilgili yeni bir tanıtım videosu geldi. Yeni paylaşım seyircilerin heyecanına heyecan kattığı belirtmeliyiz.

İşte o tanıtım videosu:

La Casa De Papel 4.Sezon Fragmanı Yayınlandı

YORUMLAR