La Casa de Papel 6.sezon olacak mı? Netflix - Yorum Güncel

La Casa de Papel 6.sezon olacak mı? Netflix

03.12.2021
La Casa de Papel 6.sezon olacak mı? Netflix

La Casa de Papel 6.sezon olacak mı, ne zaman yayınlanacak, ne zaman çıkacak, yayın tarihi, gelecek mi, konusu, oyuncuları, bitti mi, final mi yaptı gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

La Casa de Papel 6.sezon hakkında

Netflix‘te yayınlanmaya başlaması ile birlikte dünya çapında ünlenen bir dizi haline dönüşen dizi 5.sezonu ile 3 Eylül’de seyircisi ile buluştu. Alex Pina tarafından tasarlanan dizinin final sezonu olan 5.sezon ilk 5 bölümü ile yayınlandı. Dizinin 5.sezon 2. kısmı ise 3 Aralık 2021’de Netflix‘te yayınlandı.

5.sezonu 2 kısım olarak yayınlanan dizinin son sezonu olacağı çok daha önceden açıklanmıştı. Dizi 3 Aralık’ta yayınlanan 5 bölümü ile final sezonunu tamamlamış oldu.

Dizinin 6.sezonu olacak mı diye merak ediliyordu. Dizinin 6.sezonu olmayacak ama ancak bir teselli haberi vermek gerekise dizinin Berlin karakteri üzerinden spinn off dizinin çıkacağı açıklandı.

Berlin karakterinin merkezde olacağı dizinin ne zaman başlayacağı ile ilgili henüz bir detay açıklanmadı.

La Casa de Papel konusu

Dizinin konusu, Ekip 100 saatten uzun süredir İspanya Merkez Bankasında ve Profesör tehlikede. Üstelik yeni bir düşmanın nefesini enselerinde hissediyorlar. Artık karşılarında ordu var. Profesör, Sierra ile yüzleşirken Tamayo orduyu göreve çağırarak müzakerelerde çıtayı yükseltir. Geçmişte Berlin ailesinden biriyle buluşur. Karşı koymak için bir fırsat yakalayan Arturo kişisel bir intikamın peşine düşer. Lizbon çok önemli bir şey keşfeder. Sierra hem bir ihanet hem de acil bir durum yüzünden gafil avlanır. Ordu giderek yaklaşırken Palermo birliklerini harekete geçirir.

La Casa de Papel oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Filmin oyuncu kadrosunda Ursula Corbero, Alvaro Morte, Jaime Lorente, Alba Flores, Darko Peric ve Miguel Herran gibi isimler yer alıyor.

Úrsula Corberó – Tokyo
Álvaro Morte – Profesör
Itziar Ituño – Lizbon
Pedro Alonso – Berlin
Alba Flores – Nairobi
Miguel Herrán – Rio
Paco Tous – Moskova
Jaime Lorente – Denver
Esther Acebo – Stockholm
Kiti Mánver – Mariví Fuentes
Enrique Arce – Arturo Román
Darko Perić – Helsinki
Maria Pedraza – Alison Parker

La Casa de Papel 6.sezon olacak mı? bitti mi?

Efsane dizi yayınlanan 5.sezon 2. kısım bölümleri ile final yaptı.

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR