Rastgele Yazı

La Valla (The Fence) Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

La Valla (The Fence) Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

La Valla (The Fence) Dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, yeni bölüm, 2. bölüm ne zaman, IMDb puanı, incelemesi, yorumları, Ekşi, fragmanı, izle, Netflix İspanya dizileri gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Dizi, 11 Eylül 2020’de Netflix’te yayınlanmaya başlayacak olan ispanyol yapımı Netflix dizilerinden biridir. Orjinal adı The Fence olan yapım, Netflix Türkiye’de ‘te İspanyolca adı ile yayınlanacak. Netflix‘te alışık olduğumuzun dışında her hafta 1 bölüm olarak yayınlanacak olan yapım, İspanya’da 19 Ocak 2020’de yayınlanmaya başladı. İlk sezonu toplam 13 bölümden oluşan yapımın her bölümü 50 dakika civarında olacak. Bilim-kurgu ve distopik dizi kategorilerinde yer alan yapım, IMDB’de 6,8’lik puana sahip oldu. Türkçesi ‘Çit’ anlamına gelen dizi, İspanyolca olacak. Dizinin kadrosunda, Unax Ugalde, Olivia Molina, Eleonora Wexler, Abel Folk ve Manu Fullola gibi isimler yer alıyor. Dizi her hafta Cuma günleri Netflix’te yayınlanacak. Dizinin yaratıcısı Daniel Écija‘dır.

La Valla (The Fence) konusu

Dizinin konusu, Bu dramada, gerçek hayatta anne kız olan Ángela ile Olivia Molina’nın yanı sıra Unax Ugalde ve Abel Folk rol alıyor. Distopik bir Madrid’de, bir ailenin hayatta kalma mücadelesi, birbirinden bir bariyerden daha fazlasıyla ayrılmış iki dünya arasındaki eşitsizliği gözler önüne seriyor. 2045’te İspanya, batı dünyasının geri kalanı gibi, doğal kaynakların yetersizliği nedeniyle diktatörlük rejimine sürüklenir. Kırsal kesimde yaşam imkansızdır ve şehirde bir çit insanları güçlüler ve geri kalanlar olarak ayırır. Başkent, hükümeti ve ayrıcalıklı sınıfları nüfusun geri kalanından ayıran bir çitle ikiye bölünmüştür ve kahramanlarımız, hükümetin eline düşen kızlarını kurtarmak için savaşan bir ailenin üyeleridir.

La Valla (The Fence) dizi oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin kadrosunda, Unax Ugalde, Olivia Molina, Eleonora Wexler, Abel Folk ve Manu Fullola yer almaktadır.

Unax Ugalde – Hugo Mujica
Olivia Molina – Julia Pérez Noval
Eleonora Wexler – Alma López-Durán
Abel Folk – Luis Covarrubias
Ángela Molina – Emilia Noval
Manu Fullola – Coronel Enrique
Daniel Ibáñez – Álex Mujica
Laura Quirós – Marta Mujica
Elena Seijo – Rosa
Óscar de la Fuente – Fernando
Ángela Vega – Begoña Sánchez
Nicolás Illoro – Iván Covarrubias
Belén Écija – Daniela Covarrubias
Yaima Ramos – Manuela

La Valla (The Fence) 2.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Dizinin 2.bölümü 18 Eylül 2020 Cuma günü Netflix’te izlenebilecek.

Dizi fragmanı

  • Yazıyı Beğendin mi?  1

Benzer Yazılar

Yapına Yorumlar (2)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*