Lara Aslan Kimdir? Ya Çok Seversen Ilgaz kimdir?

11.07.2023
Lara Aslan Kimdir? Ya Çok Seversen Ilgaz kimdir?

Lara Aslan kimdir, hayatı, kariyeri, biyografisi, instagram hesabı, twittter hesabı, Ya Çok Seversen Ilgaz kimdir, evli mi gibi aramalarınıza sitemizde yanıt bulabilirsiniz.

Hayatı – Biyografisi

Genç oyuncu 204 yılında dünyaya geldi. Oynadığı ilk dizi olan genç oyuncu Ya Çok Seversen dizisinin seyircisi tarafından merak edildi. Çocukluğundan bu yanan tiyatro ile ilgilenen genç oyuncu, bu dizi ile birlikte kariyerine adım atmış oldu.

Kariyeri

Daha önce bir çok tiyatro oyununda sahne alan genç isim, ilk kez bir dizi ile televizyon yapımında yer alıyor. Genç oyuncu Ya Çok Seversen adlı dizide Hafsanur Sancaktutan ve Kerem Bürsin gibi ünlü isimler ile birlikte rol almaktadır. Genç oyuncu dizide Barış karakterinin sevgilisini canlandırmaktadır.

Ya Çok Seversen Ilgaz karakteri

Ailenin delilik çağlarındaki büyük kızıdır. Vahit’in ikinci eşindendir. Aşırı duyarlı, vegandır. Her şeyi protesto edebilecek yapıda, her şeye karşıdır. En çok da Ateş’e. Onun tek abisi Umut’tur. Çünkü Ateş kardeşleriyle tanışmaya bir kere bile tenezzül etmemiştir. Kardeşi Aydos ve Berit onun en değerli varlığıdır. Ebeveynlerinin ölümü ile henüz yüzleşebilmiş değildir.

Oynadığı dizi ve filmler

Ya Çok Seversen – Ilgaz (2023)

Lara Aslan Yaşı

19 yaşında

Boyu

1.68

Kilosu

Nereli

İstanbul

Instagram hesabı

@laraslan

Twitter hesabı

YORUMLAR

canlı tv izle