Laws of Attraction Dizi | Konusu | Oyuncuları | Tayland Dizileri

25.08.2023
Laws of Attraction Dizi | Konusu | Oyuncuları | Tayland Dizileri

Laws of Attraction 2023 dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Mydramalist puanı, Thai Drama 2023, Tayland Dizileri 2023, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

15 Temmuz 2023’de yayınlanmaya başlayan 2023 yapımı Tayland yapımı dizilerindendir. Toplam 8 bölümden oluşan dizinin bölümleri 55 dakikalık süreden oluşuyor.

GMM One tarafından yayınlanan dizi, hukuk, romantik ve drama türünde yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini Wo Worawit Khuttiyayothin üstlenirken, senaryosunu Nueng Chawanon Sarapat, Sorawich Pinyomit, Oh Wantawil Suknoy ve Thananant Kamsri kaleme aldı.

Dizi 2 Eylül 2023’de yayınlanacak bölümü ile yayın maratonunu tamamlayacak.

Dizinin oyuncu kadrosunda Film Thanapat Kawila, Jam Rachata Hampanont, See Parattakorn Kaiyanan, Pearl Satjakorn Chalard, Organ Rasee Wacharapolmek, Not Vorarit Fuangarome ve Duangdao Jarujinda gibi isimler yer alıyor.
Haftada 1 bölüm yayınlanan dizi Kot Haeng Rak Dueng Dut adı ile de biliniyor.

Dizi Mydramalist’te 7,9‘luk puana sahip oldu.

Laws of Attraction dizi konusu

Dizinin konusu, Charn, kendisine ün kazandıracak yüksek maaşlı ve yüksek profilli davaları kabul etmeye meyilli, zeki ve acımasız bir avukattır. Bir defasında, geniş çapta ilgi gördüğü için bir davayı geri aldı. Şöhretini ve fırsatını kaybetmiş olduğundan, görevden alınmasının nedeninden şüpheleniyor ve intikamını almak istiyor. Davanın içinde kendi çıkarı için gizlenmiş bir şey bulabileceğinden şüpheleniyor. Bu nedenle Charn, bir arabanın çarpıp öldürdüğü ve adaleti alamayan genç bir kız olan Tonkhao’nun amcası Tinn’in tarafını değiştirmeye karar verir. İkisi gerçeği aramak için bir araya gelir.

Karşıt görüşlere sahip olmalarına rağmen yakınlıkları yeni duyguları da beraberinde getirir. İşleri giderek tehlikeli hale geldikçe ikili, bu olayın hiç de sıradan olmadığını anlarlar.

Laws of Attraction dizi oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Film Thanapat Kawila, Jam Rachata Hampanont, See Parattakorn Kaiyanan, Pearl Satjakorn Chalard, Organ Rasee Wacharapolmek, Not Vorarit Fuangarome ve Duangdao Jarujinda gibi isimler yer alıyor.

Film Thanapat Kawila – Charn Sangsathienpong
Jam Rachata Hampanont – Tinn Koetkasin
See Parattakorn Kaiyanan – Thaenthai
Pearl Satjakorn Chalard – “Thee” Methee
Organ Rasee Wacharapolmek – Rose
Not Vorarit Fuangarome – Thatthep Theethanathat
Duangdao Jarujinda – Aew
Gift Wattana Kumthorntip – “Wit” Sorawit
Mam Vichuda Pindum – Nam

Bu ve benzeri içerikleri Instagram üzerinden takip etmek için: https://www.instagram.com/ygdizifilm/

Bu ve benzeri içerikleri Youtube üzerinden takip etmek için: https://www.youtube.com/@yorumguncel/

YORUMLAR

canlı tv izle