Lea’nın 7 Yaşamı 2.sezon olacak mı? Ne zaman? Netflix - Yorum Güncel

Lea’nın 7 Yaşamı 2.sezon olacak mı? Ne zaman? Netflix

03.05.2022
Lea’nın 7 Yaşamı 2.sezon olacak mı? Ne zaman? Netflix

Lea’nın 7 Yaşamı 2.sezon ne zaman, olacak mı, ne zaman çıkacak, yayın tarihi, (Les 7 vies de Léa) dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, Ekşi, incelemesi, imdb puanı, 2.sezon var mı, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Lea’nın 7 Yaşamı 2.sezon hakkında

28 Nisan 2022‘de Netflix Türkiye tarafından yayınlanan Netflix Fransa orijinali dizidir. İlk sezonu toplam 7 bölümden oluşan dizi, fantastik, suç ve dram türünde yer alıyor.

Dizinin yönetmenliğini Charlotte Sanson ve Emilie Noblet üstlenirken, senaryosunu Charlotte Sanson ve Deborah Hassoun, Dorothee Lachaud, Camille Rosset, Frederic Rosset ve Alice Vial kaleme aldı.

Dizinin oyuncu kadrosunda Raika Hazanavicius, Khalil Gharbia, Marguerite Thiam Donnadieu, Théo Fernandez, Maïra Schmitt, Rebecca Williams, Alexander Ferrario ve Anne Azoulay gibi isimler yer alıyor.

Dizi IMDb‘de ilk gününde 7,4‘lük puana sahip oldu.

Dizinin orijinal adı: Les 7 Vies De Léa

Dizinin ilk sezonunu bitiren Netflix abonelerinin aklındaki soru ise Lea’nın 7 Yaşamı 2.sezon olacak mı? Ne zaman? oldu. Bu sorunun yanıtı ile ilgili tahminlerimizi sizler için yazdık. Ama gelin önce dizi ile ilgili kısa bilgileri sizinle paylaşalım.

Lea’nın 7 Yaşamı konusu

Dizinin konusu, Genç bir adama ait insan kalıntılarına rastlayan Léa gözlerini 90’lı yıllarda açar ve bu gizemli ölümü engellemeye çalışırken sürekli farklı bedenlerde uyanmaya başlar.

Otuz yıl önce ortadan kaybolan bir genç olan Ismael’in cesedine tesadüfen rastlayan ve olay onu 1991 yılına götüren ve her sabah farklı bir insan vücudunda uyandığını gören bir kadının hikayesini anlatıyor. Kanyonlarda dolaşırken bir iskelet bulan 17 yaşındaki Léa, 1991 yılında, ailesiyle yakın ilişkiler içerisinde olan genç adam Ismaël’in bedeninde uyanır. Yeni bir bedende uyanan Léa, anne babasının geçmişiyle ilgili bazı sırları keşfeder. Günümüzde ise Léa, Karine’in e-postalarını karıştırır. Zaman daralırken Léa, Pye’ın bedeninde uyanır ve Ismaël’in ölümünü engellemeye çalışır ama bu girişimin şaşırtıcı sonuçları olur.

Lea’nın 7 Yaşamı oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Raika Hazanavicius, Khalil Gharbia, Marguerite Thiam Donnadieu, Théo Fernandez, Maïra Schmitt, Rebecca Williams, Alexander Ferrario ve Anne Azoulaygibi isimler yer alıyor.

Raika Hazanavicius – Lea
Khalil Gharbia
Marguerite Thiam Donnadieu
Théo Fernandez
Maïra Schmitt
Rebecca Williams
Alexander Ferrario
Mélanie Doutey
Samuel Benchetrit
Anne Azoulay

Lea’nın 7 Yaşamı 2.sezon olacak mı?

Dizinin ilk sezonu Netflix’te büyük ilgi gördü Yapımın 2.sezonu ile ilgili yayıncı netflixten net bir açıklama henüz yok. Olunca sayfamızı güncelleyeceğiz. Bizi takipte kalın.

Fragman

Bu içeriği oyla!
[Total: 1 Average: 5]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.