Lea'nın 7 Yaşamı Dizi Yorumları ve Ekşi Sözlük Tepkileri - Yorum Güncel

Lea’nın 7 Yaşamı Dizi Yorumları ve Ekşi Sözlük Tepkileri

01.05.2022
Lea’nın 7 Yaşamı Dizi Yorumları ve Ekşi Sözlük Tepkileri

Lea’nın 7 Yaşamı yorumları, ekşi, dizisi yorum, dizi yorumu, Netflix, 2.sezon olacak mı, aS 7 Vidas de Lea, The 7 Lives of Lea, inceleme, analizi, dora, imdb gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Henüz tam anlamıyla keşfedilmemiş olsa da bizce adından söz ettirecek dizilerden biri olan The 7 Lives of Lea dizisi Netflix’te yerini aldı. genç bir adama dair bazı kalıntılara rastlayan Lea’nın birden kendisini 90’lı yıllarda bulması ve gizemli ölümünü durdurmaya çalışmasını konu alan dizi oldukça ilgi çekici göründü bize. Yorumlarına ve konusuna baktıktan sonra bizde izleme isteği uyandıran diziye siz henüz başlamadıysanız bu yorumlardan sonra başlarsınız gibi bizce 😉

Netflix Türkiye’de top 10 listesinde yer bulan suç ve dram türündeki dizi izleyenlerinden 7,4 imdb puanı topladı. Bu Netflix’in özellikle son dönemlerde çıkardığı yapımlara nazaran oldukça yüksek bir rakam. Hadi gelin Lea’nın 7 Yaşamı dizi yorumları ve ilk tepkilerine bir göz atalım.

Lea’nın 7 Yaşamı Dizi Konusu

Dizinin konusu, Genç bir adama ait insan kalıntılarına rastlayan Léa gözlerini 90’lı yıllarda açar ve bu gizemli ölümü engellemeye çalışırken sürekli farklı bedenlerde uyanmaya başlar.

Otuz yıl önce ortadan kaybolan bir genç olan Ismael’in cesedine tesadüfen rastlayan ve olay onu 1991 yılına götüren ve her sabah farklı bir insan vücudunda uyandığını gören bir kadının hikayesini anlatıyor. Kanyonlarda dolaşırken bir iskelet bulan 17 yaşındaki Léa, 1991 yılında, ailesiyle yakın ilişkiler içerisinde olan genç adam Ismaël’in bedeninde uyanır. Yeni bir bedende uyanan Léa, anne babasının geçmişiyle ilgili bazı sırları keşfeder. Günümüzde ise Léa, Karine’in e-postalarını karıştırır. Zaman daralırken Léa, Pye’ın bedeninde uyanır ve Ismaël’in ölümünü engellemeye çalışır ama bu girişimin şaşırtıcı sonuçları olur.

Lea’nın 7 Yaşamı Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Lea’nın 7 Yaşamı Yorumları

Lea’nın 7 Yaşamı Ekşi Yorumları

ismael arap olarak dalga geçilen biri,
ama tabutunda türk bayrağı amblemi vardı. türkler de arap diye geçiyorsa demek ki.

  • cestdhe

yeni başladığım dizi, şu an için güzel gidiyor farklı olay örgüsü

  • avukats

1 oturuşta bitirdiğim dizi. konusu ilgi çekici. 2021 ve 1991 yıllarında geçen geçmiş,gelecek bağlantılı derin düşünüldüğünde beyin yakacak cinsten. 2.sezon geleceğini düşünüyorum. çıtır çerezlik değil cidden vakit ayırıp kendinizi verip izlenebilinecek dizi.

  • morevren

ağır şekilde kimi no na wa esinlenmesi olduğunu düşündüğüm taze netflix dizisi.

  • candy colored misery
Bu içeriği oyla!
[Total: 1 Average: 5]
YORUMLAR