Leyla ile Mecnun 2.sezon 11.bölüm ne zaman yayınlanacak? Exxen

Leyla ile Mecnun 2.sezon 11.bölüm ne zaman yayınlanacak? Exxen

06.03.2022
Leyla ile Mecnun 2.sezon 11.bölüm ne zaman yayınlanacak? Exxen

Leyla ile Mecnun 2.sezon 11.bölüm yayınlanacak, 5.sezon 11. bölüm 3. sezon ne zaman çıkacak, yayın tarihi, ne zaman exxen’de başlayacak, konusu, oyuncuları, ekşi yorumları, incelemesi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Leyla ile Mecnun 2.sezon 11.bölüm hakkında

2011-2013 yılları arasında TRT 1’de yayınlanan ve bir dönemin fenomen dizisi haline gelen dizi 8 yıl sonra yeni sezonu ile dönüyor. 2013 yılındaki Gezi Parkı Eylemleri sonrası TRT 1 tarafından dizinin iptal edilmesinin ardından devam edemeyen dizi, Exxen‘de uzun zaman sonra 2.sezonu ile devam ediyor. Dizinin oyuncu kadrosu özellikle ilk 2 sezonda oynayan oyuncuların neredeyse tamamı ile korunan dizide Leyla karakterini bu sezon Deniz Işın oynuyor.. Dizinin senaryosunu yine Burak Aksak kaleme alırken, yönetmenliğini de yine Onur Ünlü üstleniyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Ali Atay, Deniz Işın, Ahmet Mümtaz Taylan, Cengiz Bozkurt, Serkan Keskin, Köksal Engür, Ege Tanman gibi isimler yer alıyor.

Exxen’de 2. sezonun 10 bölümünü izleyen dizi hayranlarının aklındaki soru ise Leyla ile Mecnun 2.sezon 11.bölüm ne zaman yayınlanacak? sorusu oldu.

Dizi 2.sezon toplamda 5.sezon finalini yaptı. Peki Leyla ile Mecnun 3.sezon ne zaman yayınlanacak?

Bu sorunun cevabı içeriğimizde!

Leyla ile Mecnun konusu

Dizinin konusu, yıllar sonra yeni sezonu ile seyircisi ile hasret giderecek olan dizinin yeni sezondaki hikayesi nasıl gelişecek şimdilik tam bir muamma. Ancak Mecnun’un 8 yıldır hastanede tedavi altında olduğunu gördük fragmanda. Erdal Bakkal’ın kapandığını, H.Yavuz’un ise zenginleşip plazadan işleri yürüttüğünü gördük. Mecnun yeni Leyla’sı ile nasıl karşılacak onu bilemiyoruz. İsmail abinin ise renkli hayatına devam ettiğini kısmen gördük. Yeni sezonun yeni bölümlerini tüm Leyla ile Mecnun hayranları gibi biz de merakla bekliyoruz.

1.Bölüm konusu

Leyla’nın evlenmesinden sonra Mecnun da evlenir. Mahallenin Mecnun’un evliliği ile ilgili merak ettiği bazı şeyler vardır.

2.bölüm konusu

Leyla ile Mecnun bir yüzleşme yaşarlar ve bir karar alırlar. Yavuz’un tüm mahalleyi ilgilendiren yeni bir görevi vardır.

3.Bölüm konusu

Leyla Mecnun’un bedenine, Mecnun ise Leyla’nın bedenine geçer. Bütün yük yine İsmail’in omuzlarındadır.

4.Bölüm konusu

Dünya’ya yaklaşmakta olan kuyruklu yıldız, Mecnun’u adeta bir halk kahramanı haline getirir. Bununla birlikte Mecnun’u büyük bir tehlike beklemektedir.

5.Bölüm konusu

Mecnun kayıptır. “Görünmeyeni gördüren, bulunmayanı bulduran” bir iksir İsmail’in eline geçer.

6.Bölüm konusu

Hem Leyla’nın hem de Mecnun’un evliliğinde sorunlar vardır. Mecnun evliliğini sonlandırmak istese de bu sandığı kadar kolay olmayacaktır.

7.Bölüm konusu

İskender, Mecnun’un ruh halinden pek memnun değildir. Erdal Bakkal’ın ölenlerle konuşması, başına bela olur.

8.Bölüm konusu

Mecnun sürekli aynı güne uyanıyormuş, aynı şeyleri yaşıyormuş gibi hissetmektedir. Bu arada Dünya’nın ekseninde de bir kayma oluşur.

9.Bölüm konusu

Leyla’yı kurtarmaya çalışan Mecnun’a maddi durumu el vermez. O sırada karşısına mucize denebilecek bir fırsat çıkar. Çaldığı televizyon, Yavuz’un başına bela olur.

  1. Bölüm konusu

Leyla ve Berk’in evliliği nihayet bitme noktasına gelir. Mecnun, Leyla’nın telefonundaki mesajları okuyabilmek için Yavuz’dan yardım ister.

Leyla ile Mecnun oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Ali Atay, Deniz Işın, Ahmet Mümtaz Taylan, Cengiz Bozkurt, Serkan Keskin, Köksal Engür, Ege Tanman gibi isimler yer alıyor.

Ali Atay – Mecnun Çınar
Deniz Işın – Leyla
Serkan Keskin – İsmail Abi
Osman Sonant – Hırsız Yavuz
Ahmet Mümtaz Taylan – İskender
Cengiz Bozkurt – Erdal Bakkal
Köksal Engür – Ak Sakallı Dede
Elifcan Ongurlar – Bahar
Ege Tanman – Kaan

Leyla ile Mecnun 2.sezon 11.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Dizinin 2.sezon 11.bölümü olmayacak. Dizi Exxen’deki 2. toplamda 5.sezonu finalini 4 Mart 2022’de yayınlanan bölümü ile yaptı. Dizinin 3.sezonunun çekimlerinin halen devam ederken yaz öncesi yeni sezon bölümlerinin yayınlanması bekleniyor.

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.