Leyla ile Mecnun 2.sezon 4.bölüm ne zaman yayınlanacak? Exxen

Leyla ile Mecnun 2.sezon 4.bölüm ne zaman yayınlanacak? Exxen

19.01.2022
Leyla ile Mecnun 2.sezon 4.bölüm ne zaman yayınlanacak? Exxen

Leyla ile Mecnun 2.sezon 4.bölüm yayınlanacak, 5.sezon 4. bölüm ne zaman çıkacak, yayın tarihi, ne zaman exxen’de başlayacak, konusu, oyuncuları, ekşi yorumları, incelemesi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Leyla ile Mecnun 2.sezon 4.bölüm hakkında

2011-2013 yılları arasında TRT 1’de yayınlanan ve bir dönemin fenomen dizisi haline gelen dizi 8 yıl sonra yeni sezonu ile dönüyor. 2013 yılındaki Gezi Parkı Eylemleri sonrası TRT 1 tarafından dizinin iptal edilmesinin ardından devam edemeyen dizi, Exxen‘de uzun zaman sonra devam edecek. Dizinin oyuncu kadrosu özellikle ilk 2 sezonda oynayan oyuncuların neredeyse tamamı ile korunan dizide Leyla karakterini bu sezon Deniz Işın oynayacak. Dizinin senaryosunu yine Burak Aksak kaleme alırken, yönetmenliğini de yine Onur Ünlü üstleniyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Ali Atay, Deniz Işın, Ahmet Mümtaz Taylan, Cengiz Bozkurt, Serkan Keskin, Köksal Engür, Ege Tanman gibi isimler yer alıyor.

Exxen’de 2. sezonun ilk 2 bölümünü izleyen dizi hayranlarının aklındaki soru ise Leyla ile Mecnun 2.sezon 4.bölüm ne zaman yayınlanacak? sorusu oldu. Bu sorunun cevabı içeriğimizde!

Leyla ile Mecnun konusu

Dizinin konusu, yıllar sonra yeni sezonu ile seyircisi ile hasret giderecek olan dizinin yeni sezondaki hikayesi nasıl gelişecek şimdilik tam bir muamma. Ancak Mecnun’un 8 yıldır hastanede tedavi altında olduğunu gördük fragmanda. Erdal Bakkal’ın kapandığını, H.Yavuz’un ise zenginleşip plazadan işleri yürüttüğünü gördük. Mecnun yeni Leyla’sı ile nasıl karşılacak onu bilemiyoruz. İsmail abinin ise renkli hayatına devam ettiğini kısmen gördük. Yeni sezonun yeni bölümlerini tüm Leyla ile Mecnun hayranları gibi biz de merakla bekliyoruz.

1.Bölüm konusu

Leyla’nın evlenmesinden sonra Mecnun da evlenir. Mahallenin Mecnun’un evliliği ile ilgili merak ettiği bazı şeyler vardır.

2.bölüm konusu

Leyla ile Mecnun bir yüzleşme yaşarlar ve bir karar alırlar. Yavuz’un tüm mahalleyi ilgilendiren yeni bir görevi vardır.

  1. Bölüm konusu

Leyla Mecnun’un bedenine, Mecnun ise Leyla’nın bedenine geçer. Bütün yük yine İsmail’in omuzlarındadır.

Leyla ile Mecnun oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Ali Atay, Deniz Işın, Ahmet Mümtaz Taylan, Cengiz Bozkurt, Serkan Keskin, Köksal Engür, Ege Tanman gibi isimler yer alıyor.

Ali Atay – Mecnun Çınar
Deniz Işın – Leyla
Serkan Keskin – İsmail Abi
Osman Sonant – Hırsız Yavuz
Ahmet Mümtaz Taylan – İskender
Cengiz Bozkurt – Erdal Bakkal
Köksal Engür – Ak Sakallı Dede
Ege Tanman – Kaan

Leyla ile Mecnun 2.sezon 4.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Dizinin 2.sezon 4.bölümü 21 Ocak 2022 tarihinde Exxen tarafından yayınlanacak.

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.