Leyla ile Mecnun yeni sezon 8.bölüm ne zaman yayınlanacak? Exxen

Leyla ile Mecnun yeni sezon 8.bölüm ne zaman yayınlanacak? Exxen

15.10.2021
Leyla ile Mecnun yeni sezon 8.bölüm ne zaman yayınlanacak? Exxen

Leyla ile Mecnun yeni sezon 8.bölüm yayınlanacak, ne zaman çıkacak, yayın tarihi, ne zaman exxen’de başlayacak, konusu, oyuncuları, ekşi yorumları, incelemesi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Leyla ile Mecnun yeni sezon 8.bölüm hakkında

2011-2013 yılları arasında TRT 1’de yayınlanan ve bir dönemin fenomen dizisi haline gelen dizi 8 yıl sonra yeni sezonu ile dönüyor. 2013 yılındaki Gezi Parkı Eylemleri sonrası TRT 1 tarafından dizinin iptal edilmesinin ardından devam edemeyen dizi, Exxen‘de uzun zaman sonra devam edecek. Dizinin oyuncu kadrosu özellikle ilk 2 sezonda oynayan oyuncuların neredeyse tamamı ile korunan dizide Leyla karakterini bu sezon Deniz Işın oynayacak. Dizinin senaryosunu yine Burak Aksak kaleme alırken, yönetmenliğini de yine Onur Ünlü üstleniyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Ali Atay, Deniz Işın, Ahmet Mümtaz Taylan, Cengiz Bozkurt, Serkan Keskin, Köksal Engür, Ege Tanman gibi isimler yer alıyor.

Exxen’de ilk 7 bölümü izleyen dizi hayranlarının aklındaki soru ise Leyla ile Mecnun yeni sezon 8.bölüm ne zaman yayınlanacak? sorusu oldu. Bu sorunun cevabı içeriğimizde!

Leyla ile Mecnun konusu

Dizinin konusu, yıllar sonra yeni sezonu ile seyircisi ile hasret giderecek olan dizinin yeni sezondaki hikayesi nasıl gelişecek şimdilik tam bir muamma. Ancak Mecnun’un 8 yıldır hastanede tedavi altında olduğunu gördük fragmanda. Erdal Bakkal’ın kapandığını, H.Yavuz’un ise zenginleşip plazadan işleri yürüttüğünü gördük. Mecnun yeni Leyla’sı ile nasıl karşılacak onu bilemiyoruz. İsmail abinin ise renkli hayatına devam ettiğini kısmen gördük. Yeni sezonu tüm Leyla ile Mecnun hayranları gibi biz de merakla bekliyoruz.

1.Bölüm konusu

Kendi çölünde kaybolan Mecnun 8 yılın ardından mahalleye döner. Fakat mahalle artık eskisi gibi değildir.

2.Bölüm konusu

Leyla ile tanışmalarının ardından Mecnun gözlerini yeni bir çölde açar: Beyaz oda. Artık önünde tek bir hedef vardır: Leyla’nın nişanlısı Berk’le evlenmesine mani olacak ve ev kendilerinde kalacaktır.

3.Bölüm konusu

Dünya üzerinde yalnızca 18 tane bulunan Çin vazosunu kıran Mecnun, şimdi 1700’lü yılların Çin’ine gidecek ve o vazonun eşini alıp getirecektir.

4.Bölüm konusu

Evi Leyla’ya kaptıran Mecnun, İskender, Aksakallı ve Azsakallı’yla beraber çadırda yaşamaya başlar. Mecnun bir ikilem yaşarken; hiç beklemediği bir gelişme olur.

5.bölüm konusu

Beyaz odadaki Leyla, Karabasan tarafından kaçırılır. Dünya’daki Leyla ise Mecnunların kaldığı çadırı yıktırır. Mecnun, büyük bir ekiple beraber Kötülüğün Kaynağı’na doğru yola çıkar.

6.bölüm konusu

Mecnun, Leyla’nın akıl hastanesinde sergi yapmasına yardım eder. İskender, Erdal ve Yavuz da çeşitli nedenlerle akıl hastanesine düşünce; tüm ekip akıl hastanesinde toplanmış olur.

  1. Bölüm konusu

Mecnun, tam Leyla’yla bir geleceğinin olacağı konusunda ümitlenmiştir ki Berk’le evlenmeye karar verdiğini öğrenir. Bu evliliğe engel olmaya çalışır ama Leyla’nın kararı kesindir.

Leyla ile Mecnun oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Ali Atay, Deniz Işın, Ahmet Mümtaz Taylan, Cengiz Bozkurt, Serkan Keskin, Köksal Engür, Ege Tanman gibi isimler yer alıyor.

Ali Atay – Mecnun Çınar
Deniz Işın – Leyla
Serkan Keskin – İsmail Abi
Osman Sonant – Hırsız Yavuz
Ahmet Mümtaz Taylan – İskender
Cengiz Bozkurt – Erdal Bakkal
Köksal Engür – Ak Sakallı Dede
Ege Tanman – Kaan

Leyla ile Mecnun yeni sezon 8.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Dizinin yeni sezon 8. bölümü 22 Ekim 2021’de Exxen’de yayınlanacak.

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 1 Average: 2]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.