Liar Dizi | Konusu | Oyuncuları | 3.sezon

Liar Dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, 3.sezon ne zaman, ITV dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

22.02.2021
Liar Dizi | Konusu | Oyuncuları | 3.sezon

Liar Dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, 3.sezon ne zaman, ITV dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

11 Eylül 2017 tarihinde İngiltere’nin ITV kanalında yayınlanan İngiliz yapımı dizidir. Toplam 2 sezon ve 12 bölümden oluşan dizi, yayınlandığı dönemde çok ilgi görmüştü. Dizi 6 Nisan 2020’de yayınlanan final bölümü ile ekranlara veda etti. Dram, Gizem ve Korku türündeki dizi, Harry Williams ve Jack Williams tarafından yaratıldı. Dizinin oyuncu kadrosunda Joanne Froggatt, Ioan Gruffudd, Zoë Tapper, Warren Brown, Richie Campbell ve Jamie Flatters gibi isimler yer alıyor. Dizi IMDb‘de 7 bini aşkın kişi tarafından oylandı ve 7,1‘lik puana sahip oldu. Dizi Türkiye’de Turkcell TV+ tarafından yayınlanıyor.

Liar Dizi konusu

Dizinin konusu, 21. yüzyılda yaşanan cinsiyet, kimlik siyaseti, aile hayatı ve yozlaşmış düzenbazlıklar konu ediliyor. İngiltere’de gerçekleşen dizide tecavüz mağduru olduğunu iddia eden bir kadının bunu kanıtlama mücadelesi, davalarda olan kimlik siyaseti ve bir çok konu gözler önüne seriliyor. Neler yaşayacağını asla bilemezsin! Zengin ve bekar bir dul olan Andrew, çocuğunun okulunda sınıf öğretmeni olan Laura ile randevuya çıkar. Ertesi sabah Laura uyandığında tecavüze uğradığını iddia eder. Andrew ise bunu asla kabul etmez. Laura tecavüze uğradığını kanıtlayabilecek midir?

Liar Dizi oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Joanne Froggatt, Ioan Gruffudd, Zoë Tapper, Warren Brown, Richie Campbell ve Jamie Flatters gibi isimler yer alıyor.

Joanne Froggatt – Laura Nielson,
Ioan Gruffudd – Andrew Earlham,
Zoë Tapper – Katy Sutcliffe,
Warren Brown – PC Tom Bailey
Richie Campbell – Liam Sutcliffe,
Jamie Flatters – Luke Earlham,
Shelley Conn – DI Vanessa Harmon,
Danny Webb – DS Rory Maxwell,
Eileen Davies – Andrew Earlham’s
Jill Halfpenny – Jennifer Robertson,
Kieran Bew – Ian Davis.
Dawn Steele – Catherine McAulay,
Katherine Kelly – DI Karen Renton
Sam Spruell – Oliver Graham

Liar 3.sezon olacak mı?

Dizi, ikinci sezonunun ardından yayın hayatını tamamladı. Dizinin 3.sezonu bulunmuyor.

Dizi fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 8 Average: 3.1]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.