Lilya İrem Salman Kimdir? Kardeşlerim Dizisi Talya

Lilya İrem Salman Kimdir, yaşı, kaç yaşında, Kardeşlerim Talya, sevgilisi, boyu, kilosu, annesi, babası, nereli, Instagram, Kardeşlerim Talya kim, ailesi, oynadığı diziler, boy kilo, yeni sevgilisi, Kardeşlerim kimdir, gerçek adı gibi aramalarının için yorumguncel.com’da kalın.

15.05.2021
Lilya İrem Salman Kimdir? Kardeşlerim Dizisi Talya

Lilya İrem Salman Kimdir, yaşı, kaç yaşında, Kardeşlerim Talya, sevgilisi, boyu, kilosu, annesi, babası, nereli, Instagram, Kardeşlerim Talya kim, ailesi, oynadığı diziler, boy kilo, yeni sevgilisi, Kardeşlerim Talya kimdir, gerçek adı gibi aramalarının için yorumguncel.com‘da kalın.

Lilya İrem Salman Kimdir?

İrem Salman, 1999 yılında İstanbul, Cihangir’de dünyaya geldi. Tam adı Lilya İrem Salman’dır. Üniversite eğitimini Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümünde devam etmektedir. Erdemer Güney menajerliğin oyuncusu olan Lilya İrem Salman İstanbul Cihangir’de yaşamaktadır.

Kariyeri

Tiyatro Bölümü öğrencisi olan İrem Salman, oyunculuk kariyerine ilk kez Kardeşlerim dizisi ile başladı. Salman, Suzan Manyaslı’nın kızı Harika’nın yakın arkadaşı olan Talya karakterine hayat vermektedir.

İrem Salman Yaşı | Kaç Yaşında?

22

Boyu

Genç oyuncunun boyu 1,65’dir.

Kilosu

58

Lilya ne demek?

 Lilya, ‘Zambak çiçeği’ anlamına gelmektedir. Aynı zamanda Lilya isminin anlamı ile sembol olarak saflığı ve temiz bir kalbi temsil eder.

İrem Salman Instagram Hesabı

@lilyairem

Sevgilisi

Oyunculuk kariyerine henüz yeni başlayan genç oyuncunun şu an bilinen bir sevgilisi yoktur.

Nereli?

İstanbul

Dizileri

2021 – Kardeşlerim (Talya)

Bu içeriği oyla!
[Total: 15 Average: 4.5]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.