Loki 2.sezon 6.bölüm izle – ne zaman çıkacak?

08.11.2023
Loki 2.sezon 6.bölüm izle – ne zaman çıkacak?

Loki 2.sezon 6.bölüm izle – ne zaman yayınlanacak, olacak mı, yayın tarihi, ne zaman çıkacak, konusu, oyuncuları, karakterleri, ekşi yorumları, incelemesi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Loki 2.sezon 6.bölüm izle hakkında

Disney Plus‘ın bu yıl içerisinde yayınlandığı üçüncü marvel dizisi olan yapım kısa sürede diziseverlerin ilgisini çekti. İlk sezonu 6 bölüm olarak tasarlanan yapımın diğer yayınlanan Marvel dizilerine nazaran mini dizi olmaması önemli bir detay.

Fesatlık tanrısını hikayesi daha geniş ve uzun bir süreç ile anlatılmak isteniyor. Dizinin senaryosunun gidişinin bu yönde olduğunu görebilirsiniz.

Yapım IMDb‘de bölümünde 400 bine yakın kişi tarafından oylandı ve 8,2 gibi önemli bir puana sahip oldu.

Dizinin yeni bölümünü bekleyen diziseverler Loki 2.sezon 6.bölüm ne zaman yayınlanacak? sorusunun yanıtını aramaya başladı.

Bu sorunun yanıtı içeriğimizde!

Loki konusu

Dizinin konusu, Değişken kötü adam Loki, “Yenilmezler: Oyun Sonu” olaylarından sonra geçen yeni bir dizide Yaramazlık Tanrısı rolüne devam ediyor. Disney’in dijital içerik platformu Disney+ tarafından ekrana taşınan dizi, Marvel evreninin en ünlü kahramanlarından Loki’nin hikayesini ekrana taşımaya hazırlanıyor. Uyarlamanın showrunner koltuğu “Rick & Morty”nin senaristi Michael Waldron’a emanet edilirken başrolde karakterle bütünleşen Tom Hiddleston’ın yer alıyor.

Loki oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Tom Hiddleston, Sophia Di Martino, Richard E. Grant, Gugu Mbatha-Raw ve Owen Wilson gibi isimler yer alıyor.

Loki 2.sezon 6.bölüm ne zaman?

Dizinin 2.sezon 6.bölümü 9 Kasım 2023 tarihinde Disney Plus tarafından yayınlanacak.

Bu ve benzeri içerikleri Instagram üzerinden takip etmek için: https://www.instagram.com/ygdizifilm/

Bu ve benzeri içerikleri Youtube üzerinden takip etmek için: https://www.youtube.com/@yorumguncel/

YORUMLAR

canlı tv izle