Loki 4.bölüm ne zaman yayınlanacak? Disney+ - Yorum Güncel

Loki 4.bölüm ne zaman yayınlanacak? Disney+

Loki 4.bölüm ne zaman yayınlanacak, ne zaman çıkacak, yayın tarihi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, ekşi yorumları, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Loki 4.bölüm ne zaman yayınlanacak? Disney+

Loki 4.bölüm ne zaman yayınlanacak, ne zaman çıkacak, yayın tarihi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, ekşi yorumları, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Loki 4.bölüm hakkında

Disney Plus’ın aslında geçtiğimiz yıl yayınlamak istediği ancak Koronavirüs pandemisi nedeniyle yayın tarihleri ertelenen Marvel dizilerinden birinin daha yayın tarihi geldi çattı. 9 Haziran’da ilk bölümü ile yayınlanan Marvel sinematik evreninin fesatlık tanrısı Loki’nin adı alan dizi IMDbde 11 bini aşkın kişi tarafından oylandı ve 9,3‘lük puana sahip oldu. Dizinin yönetmenliğini Kate Herron üstlenirken, senaryosunu Rick and Morty‘nin de senaryosunu kaleme alan isim Michael Waldron üstlendi. Thor filmlerinde iki kez Loki’ye hayat veren isim Tom Hiddleston‘un başrolünde yer alacağı dizide Sophia Di Martino, Richard E. Grant, Gugu Mbatha-Raw ve Owen Wilson gibi isimler yer alıyor İlk bölümü izleyenlerin aklındaki soru ise Loki 4.bölüm ne zaman yayınlanacak? sorusu oldu. Yanıtı içeriğimizde!

Loki konusu

Dizinin konusu, Değişken kötü adam Loki, “Yenilmezler: Oyun Sonu” olaylarından sonra geçen yeni bir dizide Yaramazlık Tanrısı rolüne devam ediyor. Disney’in dijital içerik platformu Disney+ tarafından ekrana taşınan dizi, Marvel evreninin en ünlü kahramanlarından Loki’nin hikayesini ekrana taşımaya hazırlanıyor. Uyarlamanın showrunner koltuğu “Rick & Morty”nin senaristi Michael Waldron’a emanet edilirken başrolde karakterle bütünleşen Tom Hiddleston’ın yer alması bekleniyor. Marvel’ın fesatlık tanrısı olarak da bilinen kötü karakterlerinden biri olan Thor’un kardeşi Loki’yi merkezine alacak olan dizinin, Marvel evreninde nerelerde hangi mücadele ile göreceğimiz hakkında henüz net bilgiler yok. Ancak dizinin 6 bölümlük seride neler olabileceğine dair fikir sahibi olduğumuz ilk fragmanı yayınlandı.

Loki oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Tom Hiddleston, Sophia Di Martino, Richard E. Grant, Gugu Mbatha-Raw ve Owen Wilson gibi isimler yer alıyor.

Tom Hiddleston – Loki
Sophia Di Martino –
Richard E. Grant –
Gugu Mbatha-Raw –
Owen Wilson –
Lucius Baston – Male Shopper
Chris Brewster – Minuteman
Cailey Fleming – Young Sylvie
Isabelle Fretheim – Minuteman
Michael Rose –
Aaron Beelner – Robot Scanner

Loki 4.bölüm ne zaman çıkacak?

Disney Plus‘ın uzun süredir beklenen Marvel dizisi Loki ilk bölümü ile seyircisi ile buluştu. Dizinin 4.bölümü 30 Haziran 2021’de yayınlanacak.

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 3 Average: 2.3]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.