Loki Dizi | Konusu | Oyuncuları | Disney+ Dizileri

Loki Dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, Disney+ Dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

14.12.2020
Loki Dizi | Konusu | Oyuncuları | Disney+ Dizileri

Loki Dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, Disney+ Dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Marvel sinematik evreninin yer alan Loki karakterinin solo dizisidir. Disney plus‘un sektöre girmesi ile birlikte yapılacağı açıklanan süper kahraman dizilerinden biri olan yapım, Haziran 2021’de seyirci ile buluşacak. Toplam 6 bölümden oluşacak olan dizi her hafta tek bölüm olarak yayınlanacak. Dizinin yönetmenliğini Kate Herron üstlenirken, senaryosunu Rick and Morty‘nin de senaryosunu kaleme alan isim Michael Waldron yazacak. Dizinin oyuncu kadrosunda Marvel sinematik evreninde Thof filmlerinde iki kez Loki’ye hayat veren isim Tom Hiddleston‘un başrolünde yer alacağı dizide Sophia Di Martino, Richard E. Grant, Gugu Mbatha-Raw ve Owen Wilson gibi isimler yer alacak. Dizi Disney+’da yayınlanacak. Dizi Koronavirüs pandemisi nedneiyle uzun bir sürede çekilemediği için yayın tarihi 2021’e ertelenmişti.

Loki dizi konusu

Dizinin konusu, Disney’in dijital içerik platformu Disney+ tarafından ekrana taşınan dizi, Marvel evreninin en ünlü kahramanlarından Loki’nin hikayesini ekrana taşımaya hazırlanıyor. Uyarlamanın showrunner koltuğu “Rick & Morty”nin senaristi Michael Waldron’a emanet edilirken başrolde karakterle bütünleşen Tom Hiddleston’ın yer alması bekleniyor. Marvel’ın fesatlık tanrısı olarak da bilinen kötü karakterlerinden biri olan Thor’un kardeşi Loki’yi merkezine alacak olan dizinin, Marvel evreninde nerelerde hangi mücadele ile göreceğimiz hakkında henüz net bilgiler yok. Ancak dizinin 6 bölümlük seride neler olabileceğine dair fikir sahibi olduğumuz ilk fragmanı yayınlandı.

Loki dizi oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Tom Hiddleston, Sophia Di Martino, Richard E. Grant, Gugu Mbatha-Raw ve Owen Wilson gibi isimler yer alıyor.

Tom Hiddleston – Loki
Sophia Di Martino –
Richard E. Grant –
Gugu Mbatha-Raw –
Owen Wilson –
Lucius Baston – Male Shopper
Chris Brewster – Minuteman
Cailey Fleming – Young Sylvie
Isabelle Fretheim – Minuteman
Michael Rose –
Aaron Beelner – Robot Scanner

Loki dizi ne zaman çıkacak?

Dizinin 9 Haziran 2021’de ilk bölümü ile yayınlanacağı yayıncısı Disney+ tarafından açıklandı.

Dizi fragmanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.