Lost You Forever 33.bölüm ne zaman çıkacak?

14.08.2023
Lost You Forever 33.bölüm ne zaman çıkacak?

Lost You Forever 33.bölüm ne zaman yayınlanacak, ne zaman çıkacak, yayın tarihi, full izle, dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, Mydramalist puanı, Chinese Drama 2023, Çin Dizileri 2023, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Lost You Forever 33.bölüm hakkında

24 Temmuz 2023’de yayınlanmaya başlayan 2023 yapımı Çin dizilerindendir. Toplam 39 bölümden oluşan dizinin bölümleri 45 dakikalık süreden oluşuyor.

Tencent Video tarafından yayınlanan dizi, romantik ve drama türünde yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini Yang Huan ve Zoe Qin üstlendi.

22 Ağustos 2023’de yayınlanan bölümü ile maraton tamamlandı.

Dizinin oyuncu kadrosunda Yang Zi, Zhang Wan Yi, Deng Wei, Tan Jian Ci, Dai Lu Wa, Wang Hong Yi ve Huang Can Can gibi isimler yer alıyor.

Haftada 3 bölüm yayınlanan dizi Eternally Yearning For You adı ile de biliniyor.

Dizi Mydramalist‘te 8,7′lik puana sahip oldu.

Dizinin 32.bölümünü izleyen seyirciler Lost You Forever 33.bölüm ne zaman yayınlanacak? sorusunun yanıtını merak ediyor.

Bu sorunun yanıtı içeriğimizde

Lost You Forever konusu

Dizinin konusu, Eski zamanlarda insanlar tanrılar ve iblislerle karışmıştı, dünya Chenrong, Xiyan ve Haoling’den oluşuyordu. Dahuang’da dolaşan Haoling’den Jiu Yao, kimliğini ve görünümünü kaybetti. Qingshui Kasabasına yerleşti ve Wen Xiao Liu olarak yeniden adlandırıldı.

Xiyan Prensi Cang Xuan, Xiao Liu’nun kuzeniydi. Xiao Liu’yu bulmak için Dahuang’ı dolaştı ve Qingshui Kasabasına geldi. Qingshui Kasabasında Xiao Liu, Tushan Jing’i tehlikeden kurtarır ve ona aşık olur. Xiang Liu ve Xiao Liu birbirlerini takdir ettiler ve sırdaş oldular. Birkaç dönüş ve dönüşten sonra, Cang Xuan ve Xiao Liu sonunda birbirlerini tanıdı.

Kimliğini geri kazandıktan sonra Xiao Liu, Cang Xuan’ın tüm dünyayı kendi yönetimi altına almasına yardım etti ve nehirlerden ve göllerden emekli oldu. Düşüncesiz adam tüm enerjisini ülkeyi yönetmeye harcıyor çünkü dünya barış içinde olduğu sürece küçük oğlunun mutlu ve sağlıklı olabileceğini biliyor.

Lost You Forever oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Yang Zi, Zhang Wan Yi, Deng Wei, Tan Jian Ci, Dai Lu Wa, Wang Hong Yi ve Huang Can Can gibi isimler yer alıyor.

Yang Zi – Xiao Yao / Wen Xiao Liu / Gaoxin Jiu Yao / Xiling Jiu Yao
Zhang Wan Yi – Cang Xuan / Zhuan Xu
Deng Wei – Tushan Jing / Ye Shi Qi
Tan Jian Ci – Xiang Liu / Fangfeng Bei
Dai Lu Wa – A Nian / Gaoxin Yi
Wang Hong Yi – Chishui Feng Long
Huang Can Can – Fangfeng Yi Ying
Wang Zhen – Chenrong Xin Yue

Bu ve benzeri içerikleri Instagram üzerinden takip etmek için: https://www.instagram.com/ygdizifilm/

Bu ve benzeri içerikleri Youtube üzerinden takip etmek için: https://www.youtube.com/@yorumguncel/

Lost You Forever 33.bölüm ne zaman çıkacak?

Dizinin 33.bölümü 15 Ağustoos 2023 tarihinde yayınlanacak.

YORUMLAR

canlı tv izle