Love is Sweet Dizi | Konusu | Oyuncuları | Çin Dizileri - Yorum Güncel

Love is Sweet Dizi | Konusu | Oyuncuları | Çin Dizileri

Love is Sweet dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, Çin dizileri, IMDb puanı, Mydramalist puanı, 2.sezon ne zaman, yorumları, incelemesi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel’den yanıt bulabilirsiniz.

09.11.2020
Love is Sweet Dizi | Konusu | Oyuncuları | Çin Dizileri

Love is Sweet dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, Çin dizileri, IMDb puanı, Mydramalist puanı, 2.sezon ne zaman, yorumları, incelemesi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

27 Eylül 2020‘de iQIYI adlı platform tarafından yayınlanmaya başlayan 2020 yapımı Çin televizyon dizisidir. Romantik Komedi, iş dünyası kategorilerinde yer alan dizi toplam 36 bölümden oluşuyor. Yönetmenliğni Yu Zhongzhong ve Wu Jianxin‘ın üstlendiği yapımın senaryosunu ise Wang Wentong, Liu Jinfei, Liu Shiba ve Ding Yanqing kaleme aldı. Mandarince ve Çince dillerinde çekilen dizinin bölümleri 45 dakikalık süreden oluşuyor. Türkçe’ye ‘Aşk Tatlıdır’ olarak çevrilen dizinin kadrosunda Ariel Ann, Cheng Chang, Gao Han Yu, Lu Bai, Riley Wang, Xiaoting Hu, Yan Xiao, Yi Qi, Yuanyuan Zhao, Yunxi Luo, Zijing Guan gibi isimler yer alıyor. Yapım Mydramalist‘te 8,7‘lik puana sahip oldu.

Love is Sweet konusu

Dizinin konusu, Jiang Jun, gözyaşlarına alerjisi olan ve Ekonomi ve psikolojide çift derecesi olan bir kızdır. Ailesinin üstün geçmişinden dolayı serbest ve idealisttir. Mezun olduktan sonra hayallerini sürdürdüğü bir hayırseverlik organizasyonunda çalışmıştır. Ama, babasının ani kazası onu bir ikilemle karşı karşıya bırakır. Sonunda, babasının ölürken ondan istediği dileği yerine getirmek için en iyi yatırım şirketinde çalışmaya karar verir. MH’de, çocukluk ve oyun arkadaşı Yuan Shuai ile karşılaşır Ama, şu anki Yuan Shuai artık onun nazik koruyucusu değil, rakibidir. “Kurt içgüdüsü kültürünün” yaygın olduğu MH’de, biri Jiang Jun’a karşı komplo kurarken, başka biri onu bir göz kamaştırıcı olarak görür. Bununla birlikte, nazik doğası ve detaylara olan ilgisinin yanı sıra yüksek empati duygusu ve yargı duygusuyla, Jiang Jun sonunda hem kariyerinde hem de kişisel yaşamında başarıya ulaşır.

Love is Sweet oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Ariel Ann, Cheng Chang, Gao Han Yu, Lu Bai, Riley Wang, Xiaoting Hu, Yan Xiao, Yi Qi, Yuanyuan Zhao, Yunxi Luo, Zijing Guan gibi isimler yer alıyor.

Leo Luo – Yuan Shuai
Bai Lu – Jiang Jun
Kido Gao – Du Lei
Shane Xiao – Xu Li
Riley Wang – Li Xiao Chuan
Zhao Yuan Yuan – Qiao Na
Ariel Ann – Linda/ Du Ling
Qi Yi – Shen Xin
Guan Zi Jing – Su Chang
Ran Xu – Xiang Ding
Gong Hai Bin – Chen Yi Cheng

Dizi fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 3 Average: 5]
YORUMLAR