Love Unexpected (2021) Dizi | Konusu | Oyuncuları | Çin Dizileri

Love Unexpected (2021) dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemeleri, 2021 Çin Dizileri, Chinese drama 2021, Mydramalist puanı, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

08.02.2021
Love Unexpected (2021) Dizi | Konusu | Oyuncuları | Çin Dizileri

Love Unexpected (2021) dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemeleri, 2021 Çin Dizileri, Chinese drama 2021, Mydramalist puanı, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

31 Ocak 2021‘de yayınlanmaya başlayacak olan 2021 yapımı Çin dizilerindendir. Toplam 24 bölümden oluşan yapım, 23 Şubat 2021‘de yayınlanacak bölümü ile yayın maratonunu tamamlayacak. Haftada 3 bölüm yayınlanacak olan dizi, Romantik, komedi türünde yer alıyor. Mango tv tarafından yayınlanan dizinin bölüm süresi ise 45 dakikadan oluşuyor. Dizinin yönetmenliğini Ke Han Chen üstleniyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Kris Fan, Judy Qi, Zha Jie, Wang Xu Dong, Shen Yao ve Zhang Chu Xuan gibi isimler yer alıyor. Dizi Mydramalist’te 7,9‘luk puana sahip olacak.

Love Unexpected (2021) konusu

Dizinin konusu, Üç yıl önce korkunç bir kaza annesinin hayatına mal olduğunda, Xu Nuo şoku hiçbir zaman tam olarak telafi edemedi. O günden beri Xu Nuo o kadar şiddetli bir duygusal bozuklukla yaşıyor ki, duygularıyla tüm bağını kaybetti. Gülmeyi, ağlamayı ve hatta sevmeyi beceremeyen Xu Nuo’nun, başkalarıyla empati kurma yeteneğini kaybettiği için diğer insanlarla bağlantı kurması mümkün değildir. Herhangi bir suçluluk veya pişmanlık duygusu hissetmekten aciz, kurumsal birleşme ve satın almalar söz konusu olduğunda acımasız bir uzman haline geldi. Bir işi yaptırmasıyla bilinmesine rağmen, vahşi teknikleri onu birkaç hoşnutsuz bireyin hedefi haline getirdi. Bir korumaya ihtiyaç duyulduğunda, Xu Nuo zorlu işe alma görevine başlar. İş için yarışan pek çok başvuru sahibi arasında, gizlice profesyonel bir savaşçı olma hayali kuran ekonomi uzmanı Ke Si Yi de var.

İnanılmaz derecede bilenmiş duyuları ve yıldırım hızındaki refleksleri ile Si Yi işi kolayca halleder. Xu Nuo ekstra korumaya sahip olduğu için mutlu olsa da, Si Yi’nin şiddeti kullanmasının onu huzursuz eden kolay yolu hakkında bir şeyler var. Ancak, Si Yi kendini onun adına tehlikeye attığında, başka bir şey hissetmeye başlar, ancak bunun ne olabileceğinden pek emin değildir. Koruyucu ve korunan arasındaki ilişki büyüdükçe, Xu Nuo’nun uzun zamandır kaybettiği duyguları yavaş yavaş geri dönmeye başlar ve bunlar olduğunda, yepyeni bir olasılıklar dünyası kendini göstermeye başlar. Ama bu yeni duygusal dünyada, Xu Nuo kendi kendine sormalı, Si Yi için geliştirmiş gibi göründüğü duyguları kabul edebiliyor mu?

Love Unexpected (2021) oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Kris Fan, Judy Qi, Zha Jie, Wang Xu Dong, Shen Yao ve Zhang Chu Xuan gibi isimler yer alıyor.

Kris Fan – Xu Nuo
Judy Qi – Ke Si Yi
Zha Jie – Liang Zhi Xiao
Wang Xu Dong – Zhou Yan Xin
Shen Yao – Lin Wen
Zhang Chu Xuan – Li Yun Zhu
Shi Rui – You Wei Wei
Shi Yu – Li Da
Wang Jing – Wu Dong De
Qu Gang – Jack
Liu Zi Rui – Wen Shan
Shi Qiang – Doctor Qin

Dizi fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.