Lovestruck in the City Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

Lovestruck in the Citydizi, (City Couple’s Way of Love: My Lovely Camera Thief) konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, Kore Dizileri 2020, Kdramas 2020, fragmanı, izle, Netflix, (도시남녀의 사랑법: 나의 사랑스런 카메라 도둑) gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Lovestruck in the City Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

Lovestruck in the City dizi, (City Couple’s Way of Love: My Lovely Camera Thief) konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, Kore Dizileri 2020, Kdramas 2020, fragmanı, izle, Netflix, (도시남녀의 사랑법: 나의 사랑스런 카메라 도둑) gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

22 Aralık 2020‘de yayınlanmaya başlayacak olan 2020 yapımı Güney Kore dizilerinden biridir. Toplam 12 bölümden oluşan dizinin bölümleri 30’ar dakikadan oluşuyor. Dizi her hafta bir bölüm olarak yayınlanacak ve 29 Ocak 2021’de yayınlanan bölümü ile yayın maratonunu tamamlayacak. Dizi Güney Kore’de Kakao Tv‘de yayınlandıktan sonra Netflix‘te yayınlanacak. Korece olan dizinin yönetmenliğini Park Shin-Woo üstlenirken, dizinin senaryosunu Jung Hyun-Jung ve Jung Da-Yeon kaleme alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Ji Chang-Wook, Kim Ji-Won, Kim Min-Suk, Han Ji-Eun ve So Ju-Yeon gibi isimler yer alıyor. Dizi ‘City Couple’s Way of Love: My Lovely Camera Thief adı ile de yayınlanabilecek.

Lovestruck in the City konusu

Dizinin konusu, şehrin yoğun temposunda hayatta kalmaya çalışan bir grup gencin gerçekçi romantik ilişkilerini konu almaktadır. Bir mimar olan Park Chae-Won, Tutkulu ve dürüst bir kişiliğe sahiptir. Şehrin küçük sokaklarında dolaşmaktan hoşlanmaktadır. ‘Kamera Hırsızı’ dediği bir kadın, bir yaz gecesi, kalbini çalıp ortadan kaybolduktan sonra bir daha onu asla unutamamıştır. Serbest bir pazarlamacı olan Lee Eun-Oh, Belirli bir plan yapmadan seyahatlere çıkan birisidir. Çıktığı bir seyahat sırasında, kimsenin onun tanımadığı bir yerde kendine sahte bir kimlik edinmeye karar verir. Kendini herkese özgür ruhlu, ama aslında kendisinden tam zıttı bir karaktere sahip olan Yoon Sun-Ah olarak tanıtırken Park Chae-Won’a (Ji Chang-Wook) âşık olur. Bir mimar olan Choi Kyung-Joon, Nadiren sinirlenen ve çevresindeki olayları pasif bir şekilde gözlemleyen birisidir ancak söz konusu sevgilisine kötü davranan biri olduğunda beklemeyi ve izlemeyi reddetmektedir.

Lovestruck in the City oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Ji Chang-Wook, Kim Ji-Won, Kim Min-Suk, Han Ji-Eun ve So Ju-Yeon gibi isimler yer alıyor.

Ji Chang-Wook – Park Jae-Won
Kim Ji-Won – Lee Eun-Oh
Kim Min-Suk – Choi Kyung-Joon
Han Ji-Eun – Sun-Young
So Ju-Yeon – Seo Rin-Yi
Ryoo Kyung-Soo – Kang Gun
Choi Min Ho – Oh Dong Shik

Dizi Fragmanı

https://youtu.be/CtIdHkyLKzs
Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.