Lupin 3.sezon (kısım) ne zaman yayınlanacak? Netflix - Yorum Güncel

Lupin 3.sezon (kısım) ne zaman yayınlanacak? Netflix

Lupin 3.sezon (3.kısım) olacak mı, var mı, ne zaman çıkacak, ne zaman yayınlanacak, konusu, oyuncuları, ekşi yorumları, incelemesi, cast, IMDb puanı, Netflix dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Lupin 3.sezon (kısım) ne zaman yayınlanacak? Netflix

Lupin 3.sezon (3.kısım) olacak mı, var mı, ne zaman çıkacak, ne zaman yayınlanacak, konusu, oyuncuları, ekşi yorumları, incelemesi, cast, IMDb puanı, Netflix dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Lupin 3.sezon (3.kısım) hakkında

8 Ocak 2021‘de Netflix Türkiye tarafından yayınlanan Netflix orijinal içeriğidir. Dizi ABD ve Fransa ortak yapımı olarak yayınlandı. İlk kısmı 5 bölümden oluşan dizinin 2. kısmı Haziran ayında yine 5 bölüm olarak yayınlandı. Dizinin Yönetmen koltuğunda The Transporter, The Incredible Hulk, Now You See Me gibi filmlerle tanınan Louis Leterrier yönetti. Ünlü Fransız roman serisi olan Arsen Lupen‘in hikayelerinden uyarlandı. Dizinin IMDb puanı ise 7,7. Dizinin 2.kısmını (sezonu) izleyen Netflix abonelerinin merak ettiği soru ise Lupin 3.sezon (kısım) ne zaman yayınlanacak? sorusu oldu.

Lupin konusu

Dizinin konusu, Assane Diop’un hayatı, işlemediği bir suçla itham edilen babasının ölmesiyle altüst olur. Aradan geçen yılların ardından Assane Diop, babasının intikamını almaya karar verir ve bunu yapmak için de kahramanı Arsène Lupin’den ilham alır. Assane Diop’un hayatı işlemediği bir suçla suçlanan babasının ölümüyle daha çok ufak yaşlarda alt üst olur. 25 yıl sonrasının Paris’inde kendisini “Arsène Lupin” olarak tanıtan Assane, bunu babasının intikamını almak için ilham kaynağı olarak kullanır.

Trajik bir adaletsizlikten yıllar sonra, Assane elmas bir kolye çalarak hesabını ve bir borcu kapatmak ister, ancak soygun beklenmedik bir yola girer. Babakar’ın ölümüyle ilgili ona bir ipucu veren Comet ile temas kurmak için plan yapar. Anne Pellegrini, geçmişle ilgili her şeyi itiraf eder. Claire ve Raoul ile Étretat yolunda olan Assane, istenmeyen biriyle karşılaşır. Assane, Başkomiser Laugier’e bir mesaj gönderir.

Lupin oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Başrollerinde X-Men filmlerinden tanıdığımız Omar Sy’ın yer aldığı filmin oyuncu kadrosunda Hervé Pierre, Nicole Garcia, Clotilde Hesme, Ludivine Sagnier, Antoine Gouy, Shirine Boutella ve Soufiane Guerrab gibi isimler yer alıyor.

Lupin 3.sezon (3.kısım) olacak mı?

Dizi ilk kısmı ile 5 bölüm olmasına rağmen en çok izlenen Netflix yapımı içerikleri arasına girmişti. Dizinin 2.kısmı Haziran 2020’de yayınlandı ve yine kendine Nteflix top 10’a yer buldu. Dizinin devam kararı aldığı daha önce açıklanmıştı. Dizinin 3.sezon tarihi ise henüz yayıncı Netflix tarafından açıklanmadı.

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 6 Average: 3.5]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.